Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

İstanbul İle New York Arası 3 Saate İniyor

Uçak imalat alanında dünyanın en önemli isimlerinden olan amerikalı uçak üreticisi Boeing yeni bir proje üzerinde çalışmaların son noktaya geldiği ifade ediliyor.Bu projede 787 Dreamliner adıyla üretimi yapılacak olan yeni..

Kategori: Havacılık haberleri

Uçak imalat alanında dünyanın en önemli isimlerinden olan amerikalı uçak üreticisi Boeing yeni bir proje üzerinde çalışmaların son noktaya geldiği ifade ediliyor.Bu projede 787 Dreamliner adıyla üretimi yapılacak olan yeni uçağı ile uzun menzilli uçuşların süresinde minimum seviyeye çekilecek.

787 Dreamliner ile İstanbul ile New York arası 10 saat olan mesafe 3 saate inecek.Amerika Patent İmalatından yetkiyi alan Boeing firması yolcu kapasitesi 200 olarak planlanan yeni uçakların üretimi için iş başı yapacak.

Süpersonik uçak ile uçak sektöründe bir devrim yaşatacak olan Boeing,uçak siparişi için ilk başvuru yapan havayolu firmalarından birinin de Türk Hava Yolları olduğu açıkladı.

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri