Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

İSTANBUL’A DAHA ÇOK HAVAALANI

Başbakan R.Tayyip Erdoğan,İstanbul’a havaalanlarının yetersiz olduğunu ve daha fazla havaalanına gerek duyulduğunu belirtti. Erdoğan,25 yıliçinde ülke çapında ulaşım ağına 350 milyar dolar yatırım yapılacağını ve bu paydan en çok havacılı..

Kategori: Havacılık haberleri

Başbakan R.Tayyip Erdoğan,İstanbul’a havaalanlarının yetersiz olduğunu ve daha fazla havaalanına gerek duyulduğunu belirtti.

Erdoğan,25 yıliçinde ülke çapında ulaşım ağına 350 milyar dolar yatırım yapılacağını ve bu paydan en çok havacılı sektörünün pay alacağını belirtti.İstanbul’da İktidara geldikleri zaman Sabiha Gökçen Havaalanı’nda ineklerin otladığını ve kimsenin kullanmadığını ancak kendilerinin bu havaalanını aktif hale getirdiklerini,artık bu havaalanının bile ihtiyacı karşılayamadığını ifade etti.

En yakın zamanda İstanbul’a yeni havaalanı projesinin kamuoyuna açıklanması bekleniyor.

Etiketler: ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri