Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

İstanbul Air Show 2014

Dünya’nın sayılı havacılık fuarlarından olan “İstanbul Air Show” Atatürk Havalimanı Havacılık Terminali’nde start aldı. İki yılda bir düzenlenen “İstanbul Aİr Show”  bugün İstanbul’da havacılığa gönül verenlere kapılarını açarken fuara Boeing..

Kategori: Havacılık haberleri

Dünya’nın sayılı havacılık fuarlarından olan “İstanbul Air Show” Atatürk Havalimanı Havacılık Terminali’nde start aldı.

İki yılda bir düzenlenen “İstanbul Aİr Show”  bugün İstanbul’da havacılığa gönül verenlere kapılarını açarken fuara Boeing ve Airbus şirketleri damga vurdu.Fuarda özellikle yeni görücüye çıkan Lufthansa Hava Yolları’nın Boeing 747-8 tipi uçağı ile Airbus  A350 XWB modeller davetliler tarafından yoğun ilgi gördü.Günün ilginç olayı ise Boeing 757-8 tipi yolcu uçağı pisti pas geçerek meraklı kalabalığı selamlaması oldu.

25 Eylül ile 28 Eylül tarihlerinde saat 10:00 ile 19:00 saatleri açık olacak olan fuara vatandaşlar 26 Eylül tarihinden itibaren kabul edilecek.Fuara giriş BURADAN ulaşılacak olan davetiye ile sağlanacak.

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri