Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

İsrail’e en çok yolcuyu THY taşımış

Türk Hava Yolları,İsrail’e en çok yolcu taşıyan hava yolu şirketi oldu. Geçtiğimiz haftalarda resmi internet sitesinden Filistin’in telefon kodu yanında “İşgal altındaki Filistin toprakları” ibaresini hem ingilizce hem de Türkçe..

Kategori: Havacılık haberleri

Türk Hava Yolları,İsrail’e en çok yolcu taşıyan hava yolu şirketi oldu.

Geçtiğimiz haftalarda resmi internet sitesinden Filistin’in telefon kodu yanında “İşgal altındaki Filistin toprakları” ibaresini hem ingilizce hem de Türkçe olarak koyarak gündeme gelen Türk Hava Yolları,İsrail sivil havacılık yetkilileri tarafından açıklanan 2014 yılı uçak yolculuğu istatistikleri sonrası İsrail’e en çok yolcu taşıyan hava yolu şirketi Türk Hava Yolları oldu.Karşılıklı uçak seferleri ile 2014 yılında toplam 690 bin yolcuyu İsrail merkezli taşıdığı açıklanan THY’nin 2013 yılında da 590 bin yolcuyu taşıyarak ilk sırada yer almıştı.

İsrail’in milli hava yolu şirketleri güvenlik kaygıları nedeniyle Türkiye’ye uçuşlar gerçekleştiremiyor,Türk Hava Yolları Atatürk Havalimanı ile  her gün karşılıklı Ben Gurion Havalimanı ile  uçak seferleri gerçekleştiriyor.

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri