Son Dakika Havacılık Haberleri

THY ‘de Pilot Olma Fırsatı

Pilotluk mesleği deyince akla şüphesiz Türk Hava Yolları THY gelir. Pilot olmak isteyen herkesin hayalinde...
14/03/18 - 6:46 Yorum sayisi 0(0)

THY Tecrübeli Tecrübesiz Kabin Memuru Alımı İlanı

Kabin memuru olmayı hayal eden adaylar için Türk Hava Yolları 2017 yılının belkide son kabin...
19/11/17 - 1:23 Yorum sayisi 0(0)

2016 Yılının Son Kabin Memuru İlanı

2017 yılına girmemize sayılı günler kala kabin memuru olmak için sabırsızlıkla bekleyen havacı sevdalılarının yüzünü...
26/12/16 - 1:54 Yorum sayisi 0(0)

İsrail’e en çok yolcuyu THY taşımış

Türk Hava Yolları,İsrail’e en çok yolcu taşıyan hava yolu şirketi oldu. Geçtiğimiz haftalarda resmi internet sitesinden Filistin’in telefon kodu yanında “İşgal altındaki Filistin toprakları” ibaresini hem ingilizce hem de Türkçe..

Kategori: Havacılık haberleri

Türk Hava Yolları,İsrail’e en çok yolcu taşıyan hava yolu şirketi oldu.

Geçtiğimiz haftalarda resmi internet sitesinden Filistin’in telefon kodu yanında “İşgal altındaki Filistin toprakları” ibaresini hem ingilizce hem de Türkçe olarak koyarak gündeme gelen Türk Hava Yolları,İsrail sivil havacılık yetkilileri tarafından açıklanan 2014 yılı uçak yolculuğu istatistikleri sonrası İsrail’e en çok yolcu taşıyan hava yolu şirketi Türk Hava Yolları oldu.Karşılıklı uçak seferleri ile 2014 yılında toplam 690 bin yolcuyu İsrail merkezli taşıdığı açıklanan THY’nin 2013 yılında da 590 bin yolcuyu taşıyarak ilk sırada yer almıştı.

İsrail’in milli hava yolu şirketleri güvenlik kaygıları nedeniyle Türkiye’ye uçuşlar gerçekleştiremiyor,Türk Hava Yolları Atatürk Havalimanı ile  her gün karşılıklı Ben Gurion Havalimanı ile  uçak seferleri gerçekleştiriyor.

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: admin (Rötarsız Haber)
Havacılık dünyası ile ilgili en son haberleri yayınladığım bu site RESMİ VE ÖZEL hiçbir kurum ve kuruluşu temsil etmemektedir.Sitemizden telif hakkı ihlali olduğunu ve yanlış bilgi olduğunu düşündüğünüz içerikleri info@airportturk.net mail adresimize bildirmenizi rica ederiz....

Kapali

Havacılık Haberleri