Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Işıl Alben Uçak Kullanma Konusuna Açıklık Getirdi

2011 Avrupa Bayanlar Basketbol Şampiyonasında finalde Rusya’ya yenilerek Avrupa ikinci olan ve gümüş madalya kazanan A Milli Bayan Basketbol takımının önemli oyuncularından Işıl Alben basında Polonya dönüşü uçağı bir müddet..

Kategori: Havacılık haberleri

2011 Avrupa Bayanlar Basketbol Şampiyonasında finalde Rusya’ya yenilerek Avrupa ikinci olan ve gümüş madalya kazanan A Milli Bayan Basketbol takımının önemli oyuncularından Işıl Alben basında Polonya dönüşü uçağı bir müddet kullandığı şeklindeki haberler üzerine TBB Federasyonu internet sitesine açıklamalarda bulundu.

Küçük yaşlardan beri uçak korkusu yaşadığını belirten Alben “‘Polonya’dan dönüş yolculuğu sırasında uçuş korkumu dile getirdim ve bunun üzerine kokpiti kısa süreli ziyaret etme şansını buldum. Kokpitte geçirdiğim birkaç dakika zarfında kaptanlar korkumu yenebilmem için bana kısa bir bilgilendirme yaptıktan ve gümüş madalya kazanmamız dolayısıyla beni kutladıktan sonra, kendilerine teşekkür ederek oradan ayrıldım. Kokpitte bulunmama fırsat tanıyan değerli pilotlarımıza beni oldukça rahatlatan ve uçuş korkumu büyük ölçüde yenmemi sağlayan bilgileri paylaştıkları için sonsuz teşekkür ediyorum. Artık eskiye oranla çok daha rahat ve stressiz uçuşlar yapabileceğim için uçuş ekibine minnettarım” şeklinde konuştu.

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri