Son Dakika Havacılık Haberleri

THY ‘de Pilot Olma Fırsatı

Pilotluk mesleği deyince akla şüphesiz Türk Hava Yolları THY gelir. Pilot olmak isteyen herkesin hayalinde...
14/03/18 - 6:46 Yorum sayisi 0(0)

THY Tecrübeli Tecrübesiz Kabin Memuru Alımı İlanı

Kabin memuru olmayı hayal eden adaylar için Türk Hava Yolları 2017 yılının belkide son kabin...
19/11/17 - 1:23 Yorum sayisi 0(0)

2016 Yılının Son Kabin Memuru İlanı

2017 yılına girmemize sayılı günler kala kabin memuru olmak için sabırsızlıkla bekleyen havacı sevdalılarının yüzünü...
26/12/16 - 1:54 Yorum sayisi 0(0)

Irak uçuşları Eylül’de tekrar başlıyor

Atlasglobal Havayolları 1 Ocak 2015 tarihinde ara vermiş olduğu Irak uçuşlarına 3 Eylül 2015 tarihi itibariyle tekrar başlıyor. Erbil, Bağdat, Basra, Necef ve Süleymaniye’ye tarifeli uçuşlara başlayacak olan Atlasglobal Havayolları,Sivil..

Kategori: Havacılık haberleri

atlasglobal airlines

Atlasglobal Havayolları 1 Ocak 2015 tarihinde ara vermiş olduğu Irak uçuşlarına 3 Eylül 2015 tarihi itibariyle tekrar başlıyor.

Erbil, Bağdat, Basra, Necef ve Süleymaniye’ye tarifeli uçuşlara başlayacak olan Atlasglobal Havayolları,Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’nden gerekli izinleri aldığı ve önceden uçuş gerçekleştirdiği Erbil ve Süleymaniye hatlarının yanı sıra Bağdat, Basra ve Necef’e de tarifeli uçuşlara başlayarak, Irak’ta tam 5 şehirde yolculara hizmet verecek. İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan yapılacak uçuşlarda Atlasglobal’in kalite standartlarına paralel olarak yolcular, EkonomiPlus ve Business Class hizmetlerinden yararlanabilecek.Atlasglobal’in Erbil uçuşları İstanbul’dan karşılıklı günde 2 sefer gerçekleşerek, yolculara günübirlik seyahat etme imkanı sunacak. Erbil seferlerinin özellikle kısa seyahat süreleri ile sık uçuş yapan iş adamları tarafından öncelikli olarak tercih edileceği öngörülüyor. Atlasglobal’in, İstanbul’dan Bağdat ve Necef uçuşları haftada 5’er sefer, Basra uçuşları 6 sefer, Süleymaniye uçuşları ise 10 sefer olarak gerçekleşecek.

Atlasglobal yetkilileri Irak uçuşlarının tarife çalışmalarının kısa süre içinde tamamlanarak biletlerin kurumsal web sitesi ve yetkili acentelerde satışa açılacağını belirtti.

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri