Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Irak uçuşları Eylül’de tekrar başlıyor

Atlasglobal Havayolları 1 Ocak 2015 tarihinde ara vermiş olduğu Irak uçuşlarına 3 Eylül 2015 tarihi itibariyle tekrar başlıyor. Erbil, Bağdat, Basra, Necef ve Süleymaniye’ye tarifeli uçuşlara başlayacak olan Atlasglobal Havayolları,Sivil..

Kategori: Havacılık haberleri

atlasglobal airlines

Atlasglobal Havayolları 1 Ocak 2015 tarihinde ara vermiş olduğu Irak uçuşlarına 3 Eylül 2015 tarihi itibariyle tekrar başlıyor.

Erbil, Bağdat, Basra, Necef ve Süleymaniye’ye tarifeli uçuşlara başlayacak olan Atlasglobal Havayolları,Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’nden gerekli izinleri aldığı ve önceden uçuş gerçekleştirdiği Erbil ve Süleymaniye hatlarının yanı sıra Bağdat, Basra ve Necef’e de tarifeli uçuşlara başlayarak, Irak’ta tam 5 şehirde yolculara hizmet verecek. İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan yapılacak uçuşlarda Atlasglobal’in kalite standartlarına paralel olarak yolcular, EkonomiPlus ve Business Class hizmetlerinden yararlanabilecek.Atlasglobal’in Erbil uçuşları İstanbul’dan karşılıklı günde 2 sefer gerçekleşerek, yolculara günübirlik seyahat etme imkanı sunacak. Erbil seferlerinin özellikle kısa seyahat süreleri ile sık uçuş yapan iş adamları tarafından öncelikli olarak tercih edileceği öngörülüyor. Atlasglobal’in, İstanbul’dan Bağdat ve Necef uçuşları haftada 5’er sefer, Basra uçuşları 6 sefer, Süleymaniye uçuşları ise 10 sefer olarak gerçekleşecek.

Atlasglobal yetkilileri Irak uçuşlarının tarife çalışmalarının kısa süre içinde tamamlanarak biletlerin kurumsal web sitesi ve yetkili acentelerde satışa açılacağını belirtti.

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri