Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

İnsansız uçak denize çakılırsa!

Video paylaşım sitesinde Mrlifthog isimli insansız hava aracı kullanıcısının kaydettiği görüntüler en çok izlenen videolardan  oluyor. Geçtiğimiz günlerde Atatürk Havalimanı’nda izinsiz uçuş yapılmasıyla gündeme gelen Drone yani  insansız hava aracını,güneşin..

Kategori: Havacılık haberleri

Video paylaşım sitesinde Mrlifthog isimli insansız hava aracı kullanıcısının kaydettiği görüntüler en çok izlenen videolardan  oluyor.

Geçtiğimiz günlerde Atatürk Havalimanı’nda izinsiz uçuş yapılmasıyla gündeme gelen Drone yani  insansız hava aracını,güneşin görüş açısını kaybettirmesi sonrası denize düşüren uçağın sahibi istemeden de olsa güzel görüntülere imza attı.Bir kaç hamle ile denize düşmemek için çabalayan sahibi,uçağın düşmesine engel olamadı.Uçağın denize düşmesi sonrası uçakta bulunan kamera kayıtta kalmaya devam etti.

İşte O Anlar

Etiketler: ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri