Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

İlker Aycı fark yaratıyor

Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı,çalışanlarına karşı sergilediği davranışlarla beğeni topluyor. Hamdi Topçu’nun 12 yıl süren Türk Hava Yolları Yönetim kurulu Başkanlığı nisan ayında görevini bırakmasının ardından Hamdi..

Kategori: Havacılık haberleri

Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı,çalışanlarına karşı sergilediği davranışlarla beğeni topluyor.

Hamdi Topçu’nun 12 yıl süren Türk Hava Yolları Yönetim kurulu Başkanlığı nisan ayında görevini bırakmasının ardından Hamdi Topçu’dan boşalan THY Yönetim Başkanlığı görevine getirilen İlker Aycı,çalışanlarını iş sahasında ziyaret etmeye devam ediyor.İlker Aycı,makam odasından çalışanların sorunlarını çözülemeyeceğini,eksik olan hususların belirlenemeyeceğine inanıyor.Bu nedenle en hızlı çözüm sunabilmek için işçilerle bol bol vakit geçirip,işçilerle sohbet ediyor.İşçilerin sorunları hakkında bilgi alan Aycı,ayrıca çalışma koşullarını  kendisi bizzat aynı ortamda çalışarak test ediyor.Çalışanlar,bu durum karşısında memnun olduklarını,sorun ve taleplerini en yetkili makama doğrudan iletebilmenin memnuniyetini yaşıyor.

Geçtiğimiz günlerde Türk Hava Yolları’nın yer hizmetleri işini yürüten TGS’yi yerinde denetlemek amacıyla uçak içine temizlik elbiseleri ile gelen,İlker Aycı,denetleme esnasında Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun Atatürk Havalimanı gelmesi üzerine,işçi elbiselerini değiştirme fırsatı bulamadan Başbakan Davutoğlu’nu karşılamaya gitmişti.Geçtiğimiz gecede bu sefer karşımıza İlker Aycı,bakım tulumu ile çıktı.Atatürk Havalimanı THY uçak bakım hangarına işçi tulumu ile gelen Aycı,sahuru işçilerle beraber hat bakım çay ocağında yaptı.Aycı,bir yandan sahur yaparken bir yandan da işçilerin talep ve sorunlarını dinledi.

ilker aycı

Etiketler: ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri