Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

İki Pilotu Arama Çalışmaları Devam Ediyor

Dün İzmir’in Foça ilçesinde düşen askeri eğitim uçağını arama çalışmaları devam ediyor.Henüz enkaza rastlanılmadı.Uçakta bulunan pilot Binbaşı Masood Hussein Chhachhar ve pilot adayı Teğmen Serkan Sağır’dan haber yok. Genelkurmay Başkanlığı..

Kategori: Havacılık haberleri

Dün İzmir’in Foça ilçesinde düşen askeri eğitim uçağını arama çalışmaları devam ediyor.Henüz enkaza rastlanılmadı.Uçakta bulunan pilot Binbaşı Masood Hussein Chhachhar ve pilot adayı Teğmen Serkan Sağır’dan haber yok.

Genelkurmay Başkanlığı resmi internet sitesinden  yapılan açıklamada iki pilota henüz ulaşılamadığı,arama çalışmaların sürdüğünü duyurdu.

Bilindiği üzere Pakistan ile yapılan “Askeri Eğitim İşbirliği” anlaşması kapsamında her iki ülke askeri eğitim alanında işbirliği yapmaktadır.Pakistan vatandaşı Binbaşı Masood Hussein Chhachhar ile Pilot Teğmen Serkan Sağır  uçuş eğitimi için İzmir 2. Ana Üs Komutanlığından havalanmış kısa bir süre sonra uçak ile haberleşme sağlamamıştı.

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri