Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

İki havayolu şirketi yakıt bulamadı!

Nijerya’da devam eden eylem nedeniyle iki havayolu şirketi uçuşlarını iptal ettiğini duyurdu. Petrol taşıyıcılarının kredi alanlarının daraltılması ile başlayan grev nedeniyle ülkede hayat durma noktasına geldi.Birçok kurum yakıt alamadığı için..

Kategori: Havacılık haberleri

Nijerya’da devam eden eylem nedeniyle iki havayolu şirketi uçuşlarını iptal ettiğini duyurdu.

Petrol taşıyıcılarının kredi alanlarının daraltılması ile başlayan grev nedeniyle ülkede hayat durma noktasına geldi.Birçok kurum yakıt alamadığı için hizmetlerini yapamıyor.Devam eden grev nedeniyle akşam saatlerinde Nijerya’nın iki önemli havayolu şirketi Aero Contractors ve Arik Air uçuşlarının yüzde 80 gibi bir kısmını yakıt olmadığı gerekçesiyle yapamayacağını açıkladı.

Grevin uzun sürmesi halinde havalimanında tüm havayolu şirketlerinin uçuşlarının büyük bölümünü iptal edeceği öğrenildi.

Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri