Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

İki havaalanının ismi resmen değişti

Ağrı ve Hakkari’de bulunan iki havaalanının isminin değiştirildiğine dair karar bugün resmi gazetede yayınlanarak yürürlüğe girdi. Seçim döneminde Başbakan Ahmet Davutoğlu tarafından düzenlenen mitinglerde gündeme gelen ve isimlerinin değiştirileceği duyurulan..

Kategori: Havacılık haberleri

Ağrı ve Hakkari’de bulunan iki havaalanının isminin değiştirildiğine dair karar bugün resmi gazetede yayınlanarak yürürlüğe girdi.

Seçim döneminde Başbakan Ahmet Davutoğlu tarafından düzenlenen mitinglerde gündeme gelen ve isimlerinin değiştirileceği duyurulan Ağrı Havalimanı ve Hakkari-Yüksekova Havalimanı’nın isimlerinin değiştirildiğine dair Bakanlar Kurulu kararı yayınlandı.Resmi gazetenin yayınlanması sonrasında Ağrı Havalimanı’nın adı Ağrı Ahmed-i Hani Havalimanı,Hakkari Yüksekova Havalimanı’nın adı da Hakkari Yüksekova Selahaddin Eyyubi Havalimanı oldu.

Etiketler: ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri