Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Iğdır Havalimanı Açılıyor

Yapım-onarım çalışmaları nedeniyle bir süredir kapalı olan Iğdır Havalimanı’nda üst yapım çalışmalarında sona gelindi.15 Mayıs 2012 tarihine kadar çalışmaların sona ermesi bekleniyor. Uzun bir süredir,uçuşa hazırlanan Iğdır Havalimanı’nda çalışmalarda sona..

Kategori: Havacılık haberleri

Yapım-onarım çalışmaları nedeniyle bir süredir kapalı olan Iğdır Havalimanı’nda üst yapım çalışmalarında sona gelindi.15 Mayıs 2012 tarihine kadar çalışmaların sona ermesi bekleniyor.

Uzun bir süredir,uçuşa hazırlanan Iğdır Havalimanı’nda çalışmalarda sona gelindi.Dün ilk defa deneme uçuşu yapılan havalimanında uçağın sorunsuz bir şekilde pistte inmesi sonrasında yetkililer rahat bir nefes aldı.Deneme uçuşu ile birlikte havaalanına iniş koordinatlarının da belirlendiği ve artık en yakın zamanda Iğdır Havalimanı’nın uçuşlara açılacağı öğrenildi.

Yakın zaman içerisinde Iğdır Havalimanı’nın açılış tarihinin DHMİ tarafından açıklanması bekleniyor.

Etiketler: ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri