Son Dakika Havacılık Haberleri

THY ‘de Pilot Olma Fırsatı

Pilotluk mesleği deyince akla şüphesiz Türk Hava Yolları THY gelir. Pilot olmak isteyen herkesin hayalinde...
14/03/18 - 6:46 Yorum sayisi 0(0)

THY Tecrübeli Tecrübesiz Kabin Memuru Alımı İlanı

Kabin memuru olmayı hayal eden adaylar için Türk Hava Yolları 2017 yılının belkide son kabin...
19/11/17 - 1:23 Yorum sayisi 0(0)

2016 Yılının Son Kabin Memuru İlanı

2017 yılına girmemize sayılı günler kala kabin memuru olmak için sabırsızlıkla bekleyen havacı sevdalılarının yüzünü...
26/12/16 - 1:54 Yorum sayisi 0(0)

ICAN 2015 Ülkemizde Yapılacak

Havacılık sektörünün uluslararası arenada tartışıldığı ICAO Havacılık Müzakereleri Etkinliğinin sekizinci 19-23 Ekim’de Antalya’da yapılacak. 126 ülke temsilcisinin katılacağı toplantı ile ilgili olarak SHGM tarafından bilgilendirme mesajı yayınlandı.İşte o bilgi mesajı..

Kategori: SHGM Haberleri

Havacılık sektörünün uluslararası arenada tartışıldığı ICAO Havacılık Müzakereleri Etkinliğinin sekizinci 19-23 Ekim’de Antalya’da yapılacak.

126 ülke temsilcisinin katılacağı toplantı ile ilgili olarak SHGM tarafından bilgilendirme mesajı yayınlandı.İşte o bilgi mesajı

“ICAO Havacılık Müzakereleri Etkinliğinin (ICAN2015) sekizincisi Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, Sivil Havacılık Genel Müdürlüğünün ev sahipliğinde 19-23 Ekim 2015 tarihleri arasında Antalya’da gerçekleştirilecektir.
Yeni etkinlik formatı kapsamında sadece sivil havacılık sektörü için değil, turizm sektörü için de paneller, çalıştaylar, ikili müzakereler, sektörel görüşmeler ve imza törenleri etkinliğin içeriğinde yer alacaktır.”

Etiketler: ~
Konu Yazari: admin (Rötarsız Haber)
Havacılık dünyası ile ilgili en son haberleri yayınladığım bu site RESMİ VE ÖZEL hiçbir kurum ve kuruluşu temsil etmemektedir.Sitemizden telif hakkı ihlali olduğunu ve yanlış bilgi olduğunu düşündüğünüz içerikleri info@airportturk.net mail adresimize bildirmenizi rica ederiz....

Kapali

Havacılık Haberleri