Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Hosteslerin ekran savaşı

İşte Benim Sitilim All Star,isimli moda yarışması eski kabin memurları Çiğdem Çelik ve Emel Özkızıltaş arasında kıyasıya bir rekabet yaşanıyor. Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu TV8’de ekranlara gelen moda yarışması “İşte..

Kategori: Havacılık haberleri

İşte Benim Sitilim All Star,isimli moda yarışması eski kabin memurları Çiğdem Çelik ve Emel Özkızıltaş arasında kıyasıya bir rekabet yaşanıyor.

Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu TV8’de ekranlara gelen moda yarışması “İşte Benim Stilim All Star” büyül ilgi topluyor.Birbirinden iddialı yarışmacıların boy gösterdiği yarışmada özellikle eski kabin memurları Çiğdem Çelik ve Emel Özkızıltaş dikkat çekiyor.Bir dönem eski adı Atlasjet olan Atlasglobal Hava Yolların’da kabin memuru olarak çalışmış olan 36 yaşındaki Çiğdem Çelik,tartışmayı seven bir yarışmacı olarak göze çarparken juri tarafından “Zennube” ismi takılan  eski bir Pegasus Hava Yolları kabin memuru olan 28 yaşındaki Emel Özkızıltaş ise  sempatik tavırlarıyla beğeni topluyor.Her iki yarışmacı da Juri üyeleri Ivana Sert, Nur Yerlitaş, Uğurkan Erez ve Kemal Doğulu’dan yüksek puan almak için her program kıyasıya yarışıyor.

İşte Benim Stilim All Star, hafta içi Pazartesi, Salı ve Çarşamba günleri saat 15.30’da, Perşembe ve Cuma günleri ise saat 20.00’de TV8’de yayınlanıyor.

 

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri