Son Dakika Havacılık Haberleri

THY ‘de Pilot Olma Fırsatı

Pilotluk mesleği deyince akla şüphesiz Türk Hava Yolları THY gelir. Pilot olmak isteyen herkesin hayalinde...
14/03/18 - 6:46 Yorum sayisi 0(0)

THY Tecrübeli Tecrübesiz Kabin Memuru Alımı İlanı

Kabin memuru olmayı hayal eden adaylar için Türk Hava Yolları 2017 yılının belkide son kabin...
19/11/17 - 1:23 Yorum sayisi 0(0)

2016 Yılının Son Kabin Memuru İlanı

2017 yılına girmemize sayılı günler kala kabin memuru olmak için sabırsızlıkla bekleyen havacı sevdalılarının yüzünü...
26/12/16 - 1:54 Yorum sayisi 0(0)

Hosteslerin ekran savaşı

İşte Benim Sitilim All Star,isimli moda yarışması eski kabin memurları Çiğdem Çelik ve Emel Özkızıltaş arasında kıyasıya bir rekabet yaşanıyor. Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu TV8’de ekranlara gelen moda yarışması “İşte..

Kategori: Havacılık haberleri

İşte Benim Sitilim All Star,isimli moda yarışması eski kabin memurları Çiğdem Çelik ve Emel Özkızıltaş arasında kıyasıya bir rekabet yaşanıyor.

Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu TV8’de ekranlara gelen moda yarışması “İşte Benim Stilim All Star” büyül ilgi topluyor.Birbirinden iddialı yarışmacıların boy gösterdiği yarışmada özellikle eski kabin memurları Çiğdem Çelik ve Emel Özkızıltaş dikkat çekiyor.Bir dönem eski adı Atlasjet olan Atlasglobal Hava Yolların’da kabin memuru olarak çalışmış olan 36 yaşındaki Çiğdem Çelik,tartışmayı seven bir yarışmacı olarak göze çarparken juri tarafından “Zennube” ismi takılan  eski bir Pegasus Hava Yolları kabin memuru olan 28 yaşındaki Emel Özkızıltaş ise  sempatik tavırlarıyla beğeni topluyor.Her iki yarışmacı da Juri üyeleri Ivana Sert, Nur Yerlitaş, Uğurkan Erez ve Kemal Doğulu’dan yüksek puan almak için her program kıyasıya yarışıyor.

İşte Benim Stilim All Star, hafta içi Pazartesi, Salı ve Çarşamba günleri saat 15.30’da, Perşembe ve Cuma günleri ise saat 20.00’de TV8’de yayınlanıyor.

 

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri