Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Hostesler pilotlarla para karşılığı birlikte olmuş

Japonya’da havayolu şirketlerinde çalışan hostesler maddi zorluklar nedeniyle pilotlar ile para karşılığı birlikte olduklarını itiraf ettiler. Shukan Post gazetesinde çıkan haberde son yıllarda maaşlarında büyük kesintilerin yapıldığı kabin memurlarının maddi..

Kategori: Havacılık haberleri

Japonya’da havayolu şirketlerinde çalışan hostesler maddi zorluklar nedeniyle pilotlar ile para karşılığı birlikte olduklarını itiraf ettiler.

Shukan Post gazetesinde çıkan haberde son yıllarda maaşlarında büyük kesintilerin yapıldığı kabin memurlarının maddi zorluklar yaşadıklarını ve bu durumdan kurtulmak için  pilotlar ile para karşılığında cinsel ilişkiye girdiklerini açıklaması gündem yarattı.Konuyla alakalı açıklamayı yapan ise ismini vermek istemeyen bir havayolu hostesi.Pilotların uçuş sırasında beğendikleri hosteslerin isimlerini kabin emirlerine ilettiklerini ve bu yolla uçuş öncesi ve sonrası otelde birlikte olduklarını ifade etti.2000 yılı başlarında yıllarda yıllık 40 000 euro  civarı maaş alan hostesler 2014 yılında 30000 euro yıllık maaş alıyor.

Japon hava yolu şirketleri konu hakkında açıklama yapmadı.

Etiketler: ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri