Son Dakika Havacılık Haberleri

THY ‘de Pilot Olma Fırsatı

Pilotluk mesleği deyince akla şüphesiz Türk Hava Yolları THY gelir. Pilot olmak isteyen herkesin hayalinde...
14/03/18 - 6:46 Yorum sayisi 0(0)

THY Tecrübeli Tecrübesiz Kabin Memuru Alımı İlanı

Kabin memuru olmayı hayal eden adaylar için Türk Hava Yolları 2017 yılının belkide son kabin...
19/11/17 - 1:23 Yorum sayisi 0(0)

2016 Yılının Son Kabin Memuru İlanı

2017 yılına girmemize sayılı günler kala kabin memuru olmak için sabırsızlıkla bekleyen havacı sevdalılarının yüzünü...
26/12/16 - 1:54 Yorum sayisi 0(0)

Hostesler pilotlarla para karşılığı birlikte olmuş

Japonya’da havayolu şirketlerinde çalışan hostesler maddi zorluklar nedeniyle pilotlar ile para karşılığı birlikte olduklarını itiraf ettiler. Shukan Post gazetesinde çıkan haberde son yıllarda maaşlarında büyük kesintilerin yapıldığı kabin memurlarının maddi..

Kategori: Havacılık haberleri

Japonya’da havayolu şirketlerinde çalışan hostesler maddi zorluklar nedeniyle pilotlar ile para karşılığı birlikte olduklarını itiraf ettiler.

Shukan Post gazetesinde çıkan haberde son yıllarda maaşlarında büyük kesintilerin yapıldığı kabin memurlarının maddi zorluklar yaşadıklarını ve bu durumdan kurtulmak için  pilotlar ile para karşılığında cinsel ilişkiye girdiklerini açıklaması gündem yarattı.Konuyla alakalı açıklamayı yapan ise ismini vermek istemeyen bir havayolu hostesi.Pilotların uçuş sırasında beğendikleri hosteslerin isimlerini kabin emirlerine ilettiklerini ve bu yolla uçuş öncesi ve sonrası otelde birlikte olduklarını ifade etti.2000 yılı başlarında yıllarda yıllık 40 000 euro  civarı maaş alan hostesler 2014 yılında 30000 euro yıllık maaş alıyor.

Japon hava yolu şirketleri konu hakkında açıklama yapmadı.

Etiketler: ~ ~
Konu Yazari: admin (Rötarsız Haber)
Havacılık dünyası ile ilgili en son haberleri yayınladığım bu site RESMİ VE ÖZEL hiçbir kurum ve kuruluşu temsil etmemektedir.Sitemizden telif hakkı ihlali olduğunu ve yanlış bilgi olduğunu düşündüğünüz içerikleri info@airportturk.net mail adresimize bildirmenizi rica ederiz....

Kapali

Havacılık Haberleri