Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Havayolu şirketlerinden avantajlı oto kiralama kampanyaları

Havacılık sektöründe hizmet veren havayolu şirketleri, yolcularına avantajlı fiyatlarla havalimanlarında oto kiralama hizmeti sunuyor. Geride bıraktığımız yılda Türkiye’de hava ulaşımını tercih eden yolcu sayısının 180 milyon sayısını bulması da sektörün son yıllarda nasıl..

Kategori: Havacılık haberleri, havalimanı araç kiralama

Havacılık sektöründe hizmet veren havayolu şirketleri, yolcularına avantajlı fiyatlarla havalimanlarında oto kiralama hizmeti sunuyor.

Geride bıraktığımız yılda Türkiye’de hava ulaşımını tercih eden yolcu sayısının 180 milyon sayısını bulması da sektörün son yıllarda nasıl bir gelişim içerisine girdiği gözler önüne seriliyor.Bu büyük pazarda havayolu şirketleri düzenledikleri kampanyalar ile yolcuların kendi şirketlerini tercih etmeleri için kıyasıya bir yarışma içerisine giriyor. Şirketler, özellikle promosyonlu uçak biletleri ile rekabette öne geçmeye çalışırken diğer yandan da rent a car şirketleri ile ortaklık yaparak kendi  yolcularına avantajlı fiyatlarla araç kiralamasını sağlıyor.Normalde orta seviyede bir aracı 120 TL fiyatla kiralayan yolcular da havayolu şirketlerinin anlaşmalı oto kiralama şirketlerinden 65 TL’ye kadar düşen fiyatlarla araç kiralama fırsatını yakalamak için seyahat sırasında havayolu şirketi seçiminde fikir değiştirebiliyor .

İşte havayolu şirketlerinin anlaşmalı oldukları oto kiralama şirketleri ve yolculara sunduğu avantajlı fiyatları

Türk Hava Yolları

Budget firması ile çalışan Türk Hava Yolları,yolcularına havalimanlarında yüzde 30 indirimli araç kiralama fırsatı sunuyor.Ayrıca üç gün ve üzeri araç kiralayan Miles&Smiles üye THY yolcularına 1000 mil,üç gün altı araç kiralayan yolcularına ise 500 mil uçuş puanı kazandırıyor.

SunExpress

Resmi internet sitesinden Hertz,Avis,Europcar,Alamo,Budget,Enterprise,Dollar,Thrifly gibi önemli rent a car şirketlerinin sunmuş olduğu avantajlı fiyatları kıyaslama imkanı sunuyor.Tek yapmanız gereken aracı kiralamak istediğiniz tarihi belirledikten sonra havaalanını seçmek.

Pegasus Hava Yolları

Çağrı merkezi ve kurumsal internet sitesi aracılığıyla Avis,Hertz,Europcar,Thrifly,Budget, National,Alamo gibi önemli şirketlerin veri tabanlarını kullanarak avantajlı fiyatlarla yolcunun belirlemiş olduğu tarihde havaalanında aracını teslim almak üzere oto kiralama hizmeti sunuyor.Ayrıca rent a car şirketlerinden Budget’ten toplamda üç araç kiralayan Pegasus Plus üyesi Pegasus yolcuları tek yön uçak bileti kazanıyor.

Onurair Hava Yolları

Resmi internet sitesi aracılığıyla Avis,Hertz,Europcar,Thrifly,Budget,Sixt,Enterprise gibi rent a car şirketlerinden en uygun fiyatlarla araç kiralama fırsatı sunuyor.

Atlas Global Hava Yolları

Şirket Rent a Car firması Garenta firması ile yapmış olduğu anlaşma çerçevesinde yolcularının yüzde 10 indirimle havalimanlarında araç kiralama fırsatı sunuyor.

Anadolujet

Araç kiralama şirketi EnterPrise ile yaptığı anlaşma çerçevesinde Anadolujet yolcuları uçuş tarihinden bir hafta önce rezervasyon yaptığı zaman 65 TL fiyatla havalimanından araç kiralayabiliyor.

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri