Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Havayolu Şirketleri Bayrama Hazır

Yaklaşan kurban bayramı ve bu bayramla gelen 9 günlük resmi tatil insanları  memleketlerine veya şehir ortamından sakin bir yerlere gidilmesi için iyi bir fırsat oldu.Bu fırsatı kaçırmanak için havayolu şirketi..

Kategori: Havacılık haberleri

Yaklaşan kurban bayramı ve bu bayramla gelen 9 günlük resmi tatil insanları  memleketlerine veya şehir ortamından sakin bir yerlere gidilmesi için iyi bir fırsat oldu.Bu fırsatı kaçırmanak için havayolu şirketi başvuran kişilerdeki artış havayolu şirketlerine ek sefer koymak zorunda kaldılar.Tatlı bir sıkıntıya düşen havayolu firmaları ek seferler koyarak talepleri karşılamaya çalışıyor.

Bu taleplere karşılık vermek amacıyla Türk Hava Yolları 40 adet ek sefer;SunExpress 16 ek seferi uçuş programına dahil etti.Onur Air tatil süresince 45 Bin,AtlasJet 60 Bin yolcu taşımayı planlıyor.Turkuaz Havayolları da 10 gün içinde 220 sefer ile yolculara hizmet vereceğini duyurdu.

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri