Son Dakika Havacılık Haberleri

THY ‘de Pilot Olma Fırsatı

Pilotluk mesleği deyince akla şüphesiz Türk Hava Yolları THY gelir. Pilot olmak isteyen herkesin hayalinde...
14/03/18 - 6:46 Yorum sayisi 0(0)

THY Tecrübeli Tecrübesiz Kabin Memuru Alımı İlanı

Kabin memuru olmayı hayal eden adaylar için Türk Hava Yolları 2017 yılının belkide son kabin...
19/11/17 - 1:23 Yorum sayisi 0(0)

2016 Yılının Son Kabin Memuru İlanı

2017 yılına girmemize sayılı günler kala kabin memuru olmak için sabırsızlıkla bekleyen havacı sevdalılarının yüzünü...
26/12/16 - 1:54 Yorum sayisi 0(0)

Havayolu şirketi kepenkleri indirdi

Litvanya merkezli havayolu şirketi faaliyetlerini resmen durdurduğunu açıkladı. Kuzey Avrupa’nın önemli ülkelerinden Litvanya’nın tarifeli seferler gerçekleştiren hava yolu şirketlerinden Air Lituanica,uçuşları durdurduğunu açıkladı.Litvanya’da düşük maliyetli uçak seferleri düzenleyen Air Lituanica, daha önceden..

Kategori: Havacılık haberleri

Litvanya merkezli havayolu şirketi faaliyetlerini resmen durdurduğunu açıkladı.

Kuzey Avrupa’nın önemli ülkelerinden Litvanya’nın tarifeli seferler gerçekleştiren hava yolu şirketlerinden Air Lituanica,uçuşları durdurduğunu açıkladı.Litvanya’da düşük maliyetli uçak seferleri düzenleyen Air Lituanica, daha önceden uçak biletlerini alan yolcuların 29 Mayıs tarihine kadar başka bir hava yolu olan Letonya merkezli hava yolu şirketi Air Baltic ile seyahat edebileceklerini,29 Mayıs tarihinden sonraki uçuşlar için ise talep halinde uçak bileti ücretlerinin kesintisiz olarak iade olacağını duyurdu.

İflas eden havayolu şirketinin mayıs ayında 22 uçak seferi için Air Baltic ile anlaştığı ve yolcuların mağduriyetinin önüne geçme çabası içinde olduğu öğrenildi.

air Lituanica

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: admin (Rötarsız Haber)
Havacılık dünyası ile ilgili en son haberleri yayınladığım bu site RESMİ VE ÖZEL hiçbir kurum ve kuruluşu temsil etmemektedir.Sitemizden telif hakkı ihlali olduğunu ve yanlış bilgi olduğunu düşündüğünüz içerikleri info@airportturk.net mail adresimize bildirmenizi rica ederiz....

Kapali

Havacılık Haberleri