Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Havayolu şirketi kepenkleri indirdi

Litvanya merkezli havayolu şirketi faaliyetlerini resmen durdurduğunu açıkladı. Kuzey Avrupa’nın önemli ülkelerinden Litvanya’nın tarifeli seferler gerçekleştiren hava yolu şirketlerinden Air Lituanica,uçuşları durdurduğunu açıkladı.Litvanya’da düşük maliyetli uçak seferleri düzenleyen Air Lituanica, daha önceden..

Kategori: Havacılık haberleri

Litvanya merkezli havayolu şirketi faaliyetlerini resmen durdurduğunu açıkladı.

Kuzey Avrupa’nın önemli ülkelerinden Litvanya’nın tarifeli seferler gerçekleştiren hava yolu şirketlerinden Air Lituanica,uçuşları durdurduğunu açıkladı.Litvanya’da düşük maliyetli uçak seferleri düzenleyen Air Lituanica, daha önceden uçak biletlerini alan yolcuların 29 Mayıs tarihine kadar başka bir hava yolu olan Letonya merkezli hava yolu şirketi Air Baltic ile seyahat edebileceklerini,29 Mayıs tarihinden sonraki uçuşlar için ise talep halinde uçak bileti ücretlerinin kesintisiz olarak iade olacağını duyurdu.

İflas eden havayolu şirketinin mayıs ayında 22 uçak seferi için Air Baltic ile anlaştığı ve yolcuların mağduriyetinin önüne geçme çabası içinde olduğu öğrenildi.

air Lituanica

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri