Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Havayolu Şirketi 22 Bin Yolcuyu Mağdur Etti

İspanya’nın önde gelen havayolu şirketi Spanair,girdiği maddi bunalım sonrasında tüm uçuşlarını durdurdu.Bu karar sonrasında yaklaşık 22 bin yolcunun madur olacağı tahmin ediliyor. İspanya havacılık piyasında önemli bir yeri olan ve..

Kategori: Havacılık haberleri

İspanya’nın önde gelen havayolu şirketi Spanair,girdiği maddi bunalım sonrasında tüm uçuşlarını durdurdu.Bu karar sonrasında yaklaşık 22 bin yolcunun madur olacağı tahmin ediliyor.

İspanya havacılık piyasında önemli bir yeri olan ve kayıtlı 328 uçak seferi bulunan Spanair’in bu zor duruma düşmesi şaşkınlıkla karşılandı.Diğer İspanyol havayolu şirketleri İberia,Air Europa ve Vueling’in ortak bir kararla zor durumdaki Spanair’e destek kararı aldı.İspanya havacılık otoriteleri tek taraflı uçuşları durduran şirkete büyük para cezasının geleceğinin altını çiziyor.

Uçak seferlerinin durması sonrası Spanair’den uçak bileti alan yolcular İspanya’daki havaalanların da şaşkın bir şekilde gelişmeleri takip ettiği gözleniyor.Ayrıca şirkette çalışan yaklaşık 9 bin işçinin de akıbeti merak konusu.

Etiketler: ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri