Son Dakika Havacılık Haberleri

2016 Yılının Son Kabin Memuru İlanı

2017 yılına girmemize sayılı günler kala kabin memuru olmak için sabırsızlıkla bekleyen havacı sevdalılarının yüzünü...
26/12/16 - 1:54 Yorum sayisi 0(0)

THY; Türk Kaptan Pilot ve II. Pilot ilanı yayınladı

Türk Hava Yolları pilot alımı yapacağını yayınlamış olduğu ilan ile kamuoyuna duyurdu. Başvuru Şartları; Farklı...
22/05/16 - 10:22 Yorum sayisi 0(0)

Onur Air deneyimli kabin memuru arıyor

Onur Air yayınlamış olduğu ilan ile Antalya merkezli uçuşlarda görevlendireceği deneyimli kabin memurları aradığını duyurdu....
11/05/16 - 9:58 Yorum sayisi 0(0)

Havalimanlarına sıkı denetim

Kategori: Havacılık haberleriEklenme Tarihi: Tem 2nd, 2016

İçişleri Bakanı Müsteşarı Selami Altınok ve Emniyet Genel Müdürü Celalettin Lekesiz başkanlığındaki heyet havalimanlarının güvenlik uygulamalarını yerinde inceliyor.

28 Haziran tarihinde İstanbul Atatürk Havalimanı’na yapılan ve 44 kişinin hayatını kaybettiği terör saldırısı sonrasında güvenlik zafiyetinin olduğu şeklinde yapılan eleştiriler sonrasında yetkililer harekete geçti.Özellikle turistlerin sıklıkla kullanmış olduğu havalimanlarına ağırlık verilen  denetlemeler başladı.Denetlemeleri bizzat İçişleri Bakanlığı Müsteşarı Selami Altınok ve Emniyet Genel Müdürü Celalettin Lekesiz yapıyor.İlk olarak heyet Muğla’da bulunan Bodrum-Milas Havalimanı ve Dalaman Havalimanı’nda denetimlere başladı.Denetim yapılan havalimanlarında yetkililerden güvenlik uygulamaları hakkında bilgi alan heyet burada yapılan incelemeler sonrasında İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na geçerek burada da çalışmalarına devam etti.

Deaş teör örgütünün eylem yapması muhtemel havalimanlarında denetimlerin artarak devam edeceğini ifade eden yetkililer,ülkemizde bu tür terör eylemlerine asla izin verilmeyeceği vurgusu yapıldı.

havalimani denetim

Havalimanlarına sıkı denetim
Konu Yazari: admin (Rötarsız Haber)
Havacılık dünyası ile ilgili en son haberleri yayınladığım bu site RESMİ VE ÖZEL hiçbir kurum ve kuruluşu temsil etmemektedir.Sitemizden telif hakkı ihlali olduğunu ve yanlış bilgi olduğunu düşündüğünüz içerikleri info@airportturk.net mail adresimize bildirmenizi rica ederiz....

Kapali

Ana Sayfa