Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Havalimanlarına sıkı denetim

İçişleri Bakanı Müsteşarı Selami Altınok ve Emniyet Genel Müdürü Celalettin Lekesiz başkanlığındaki heyet havalimanlarının güvenlik uygulamalarını yerinde inceliyor. 28 Haziran tarihinde İstanbul Atatürk Havalimanı’na yapılan ve 44 kişinin hayatını kaybettiği..

Kategori: Havacılık haberleri

İçişleri Bakanı Müsteşarı Selami Altınok ve Emniyet Genel Müdürü Celalettin Lekesiz başkanlığındaki heyet havalimanlarının güvenlik uygulamalarını yerinde inceliyor.

28 Haziran tarihinde İstanbul Atatürk Havalimanı’na yapılan ve 44 kişinin hayatını kaybettiği terör saldırısı sonrasında güvenlik zafiyetinin olduğu şeklinde yapılan eleştiriler sonrasında yetkililer harekete geçti.Özellikle turistlerin sıklıkla kullanmış olduğu havalimanlarına ağırlık verilen  denetlemeler başladı.Denetlemeleri bizzat İçişleri Bakanlığı Müsteşarı Selami Altınok ve Emniyet Genel Müdürü Celalettin Lekesiz yapıyor.İlk olarak heyet Muğla’da bulunan Bodrum-Milas Havalimanı ve Dalaman Havalimanı’nda denetimlere başladı.Denetim yapılan havalimanlarında yetkililerden güvenlik uygulamaları hakkında bilgi alan heyet burada yapılan incelemeler sonrasında İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na geçerek burada da çalışmalarına devam etti.

Deaş teör örgütünün eylem yapması muhtemel havalimanlarında denetimlerin artarak devam edeceğini ifade eden yetkililer,ülkemizde bu tür terör eylemlerine asla izin verilmeyeceği vurgusu yapıldı.

havalimani denetim

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri