Son Dakika Havacılık Haberleri

THY ‘de Pilot Olma Fırsatı

Pilotluk mesleği deyince akla şüphesiz Türk Hava Yolları THY gelir. Pilot olmak isteyen herkesin hayalinde...
14/03/18 - 6:46 Yorum sayisi 0(0)

THY Tecrübeli Tecrübesiz Kabin Memuru Alımı İlanı

Kabin memuru olmayı hayal eden adaylar için Türk Hava Yolları 2017 yılının belkide son kabin...
19/11/17 - 1:23 Yorum sayisi 0(0)

2016 Yılının Son Kabin Memuru İlanı

2017 yılına girmemize sayılı günler kala kabin memuru olmak için sabırsızlıkla bekleyen havacı sevdalılarının yüzünü...
26/12/16 - 1:54 Yorum sayisi 0(0)

Havalimanlarına sıkı denetim

İçişleri Bakanı Müsteşarı Selami Altınok ve Emniyet Genel Müdürü Celalettin Lekesiz başkanlığındaki heyet havalimanlarının güvenlik uygulamalarını yerinde inceliyor. 28 Haziran tarihinde İstanbul Atatürk Havalimanı’na yapılan ve 44 kişinin hayatını kaybettiği..

Kategori: Havacılık haberleri

İçişleri Bakanı Müsteşarı Selami Altınok ve Emniyet Genel Müdürü Celalettin Lekesiz başkanlığındaki heyet havalimanlarının güvenlik uygulamalarını yerinde inceliyor.

28 Haziran tarihinde İstanbul Atatürk Havalimanı’na yapılan ve 44 kişinin hayatını kaybettiği terör saldırısı sonrasında güvenlik zafiyetinin olduğu şeklinde yapılan eleştiriler sonrasında yetkililer harekete geçti.Özellikle turistlerin sıklıkla kullanmış olduğu havalimanlarına ağırlık verilen  denetlemeler başladı.Denetlemeleri bizzat İçişleri Bakanlığı Müsteşarı Selami Altınok ve Emniyet Genel Müdürü Celalettin Lekesiz yapıyor.İlk olarak heyet Muğla’da bulunan Bodrum-Milas Havalimanı ve Dalaman Havalimanı’nda denetimlere başladı.Denetim yapılan havalimanlarında yetkililerden güvenlik uygulamaları hakkında bilgi alan heyet burada yapılan incelemeler sonrasında İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na geçerek burada da çalışmalarına devam etti.

Deaş teör örgütünün eylem yapması muhtemel havalimanlarında denetimlerin artarak devam edeceğini ifade eden yetkililer,ülkemizde bu tür terör eylemlerine asla izin verilmeyeceği vurgusu yapıldı.

havalimani denetim

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri