Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Havalimanı’nın Adı Seyit Onbaşı Olsun

Ulaştırma,Deniz ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım,bugün katılmış olduğu temel atma töreninde Körfez Havalimanı’nın isminin Seyit Onbaşı Havalimanı olarak değiştirilmesi önerisinde bulundu. Balıkesir’de bulunan Körfez Havalimanı’na ek olarak yapılacak terminal binasının..

Kategori: Havacılık haberleri

Ulaştırma,Deniz ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım,bugün katılmış olduğu temel atma töreninde Körfez Havalimanı’nın isminin Seyit Onbaşı Havalimanı olarak değiştirilmesi önerisinde bulundu.

Balıkesir’de bulunan Körfez Havalimanı’na ek olarak yapılacak terminal binasının temel atma töreninde konuşan Yıldırım,Körfez Havalimanı’nın isminden dolayı iki ilçenin mahkemelik olduğunun altını çizen Yıldırım,havalimanının isminin Seyit Onbaşı Havalimanı olarak değiştirilmesi yönünde öneride bulundu.300 kiloluk mermileri vatanı için taşıyan Seyit Onbaşı’nın isminin havaalanı için ideal bir isim olduğu söyledi.

Bilindiği üzere Edremit Belediyesi daha önce Balıkesir Körfez Havalimanı’nın isminin Edremit Havalimanı olarak değiştirilmesi için Balıkesir İdare Mahkemesine dava açmış ve DHMİ’ye karşı açılan dava Edremit Belediyesi lehine sonuçlanmıştı.

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri