Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Havalimanında vurulma anı görüntüleri ortaya çıktı

Hareketlerinden şüphelenilen yolcunun polis tarafından vurularak öldürülmesinin güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı. Geçtiğimiz ocak ayında meydana gelen olayda,ABD’nin önemli havaalanlarından Port Columbus Uluslararası Havalimanı’nda hareketlerinden şüphelenilen isminin Hashim Abdul Rasheed olduğu öğrenilen 41 yaşındaki..

Kategori: Havacılık haberleri

Hareketlerinden şüphelenilen yolcunun polis tarafından vurularak öldürülmesinin güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı.

Geçtiğimiz ocak ayında meydana gelen olayda,ABD’nin önemli havaalanlarından Port Columbus Uluslararası Havalimanı’nda hareketlerinden şüphelenilen isminin Hashim Abdul Rasheed olduğu öğrenilen 41 yaşındaki şahıs,polis tarafından vurularak öldürülmüştü.Bugün de olayla ilgili güvenlik kamerası kayıtları ortaya çıktı.Görüntülerde siyah giyimli ve sırt çantalı Hashim Abdul Rasheed,havaalanı otoparkında arabasına bindiği esnada polis memuru tarafından durdurulmak isteniyor.Kısa bir konuşmanın ardından Hashim Abdul Rasheed polise bıçak çekiyor ve polis ile tartışmaya başlıyor.Görüntülerdeki ilk polis bir el ateş ederek Rasheed’i ayağından vuruyor ancak yere düşen Rasheed çıldırmış bir şekilde polisi kovalamaya başlıyor.Daha sonradan kameralardan olayı gören diğer polis arkadaşı da bıçaklı şahsı jop ile durdurmak istiyor.Polisin uyarılarına kulak asmayan Hashim Abdul,polislere zorlu anlar yaşatmaya devam ederken yardıma gelen sivil giyimli polis Hashim Abdul Rasheed’i vurarak etkisiz hale getiriyor.Hashim Abdul Rasheedolay yerinde hayatını kaybetti.

Olayla ilgili araştırmalar devam ederken hayatını kaybeden Hashim Abdul Rasheed’in şizofreni hastası olduğunu ve tedavi gördüğünü açıkladı.

İşte Polisin Hashim Abdul Rasheed’i vurduğu anlar

Etiketler: ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri