Son Dakika Havacılık Haberleri

THY ‘de Pilot Olma Fırsatı

Pilotluk mesleği deyince akla şüphesiz Türk Hava Yolları THY gelir. Pilot olmak isteyen herkesin hayalinde...
14/03/18 - 6:46 Yorum sayisi 0(0)

THY Tecrübeli Tecrübesiz Kabin Memuru Alımı İlanı

Kabin memuru olmayı hayal eden adaylar için Türk Hava Yolları 2017 yılının belkide son kabin...
19/11/17 - 1:23 Yorum sayisi 0(0)

2016 Yılının Son Kabin Memuru İlanı

2017 yılına girmemize sayılı günler kala kabin memuru olmak için sabırsızlıkla bekleyen havacı sevdalılarının yüzünü...
26/12/16 - 1:54 Yorum sayisi 0(0)

Havalimanında vurulma anı görüntüleri ortaya çıktı

Hareketlerinden şüphelenilen yolcunun polis tarafından vurularak öldürülmesinin güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı. Geçtiğimiz ocak ayında meydana gelen olayda,ABD’nin önemli havaalanlarından Port Columbus Uluslararası Havalimanı’nda hareketlerinden şüphelenilen isminin Hashim Abdul Rasheed olduğu öğrenilen 41 yaşındaki..

Kategori: Havacılık haberleri

Hareketlerinden şüphelenilen yolcunun polis tarafından vurularak öldürülmesinin güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı.

Geçtiğimiz ocak ayında meydana gelen olayda,ABD’nin önemli havaalanlarından Port Columbus Uluslararası Havalimanı’nda hareketlerinden şüphelenilen isminin Hashim Abdul Rasheed olduğu öğrenilen 41 yaşındaki şahıs,polis tarafından vurularak öldürülmüştü.Bugün de olayla ilgili güvenlik kamerası kayıtları ortaya çıktı.Görüntülerde siyah giyimli ve sırt çantalı Hashim Abdul Rasheed,havaalanı otoparkında arabasına bindiği esnada polis memuru tarafından durdurulmak isteniyor.Kısa bir konuşmanın ardından Hashim Abdul Rasheed polise bıçak çekiyor ve polis ile tartışmaya başlıyor.Görüntülerdeki ilk polis bir el ateş ederek Rasheed’i ayağından vuruyor ancak yere düşen Rasheed çıldırmış bir şekilde polisi kovalamaya başlıyor.Daha sonradan kameralardan olayı gören diğer polis arkadaşı da bıçaklı şahsı jop ile durdurmak istiyor.Polisin uyarılarına kulak asmayan Hashim Abdul,polislere zorlu anlar yaşatmaya devam ederken yardıma gelen sivil giyimli polis Hashim Abdul Rasheed’i vurarak etkisiz hale getiriyor.Hashim Abdul Rasheedolay yerinde hayatını kaybetti.

Olayla ilgili araştırmalar devam ederken hayatını kaybeden Hashim Abdul Rasheed’in şizofreni hastası olduğunu ve tedavi gördüğünü açıkladı.

İşte Polisin Hashim Abdul Rasheed’i vurduğu anlar

Etiketler: ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: admin (Rötarsız Haber)
Havacılık dünyası ile ilgili en son haberleri yayınladığım bu site RESMİ VE ÖZEL hiçbir kurum ve kuruluşu temsil etmemektedir.Sitemizden telif hakkı ihlali olduğunu ve yanlış bilgi olduğunu düşündüğünüz içerikleri info@airportturk.net mail adresimize bildirmenizi rica ederiz....

Kapali

Havacılık Haberleri