Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Havalimanında Önce Yangın Çıkardı,Sonra İntihara Kalkıştı

ABD’nin Chicago kentinde hava trafik kontrolörü olarak çalışan bir kişi önce yangın çıkardı sonra intihara kalkıştı. Yaklaşık 2000 uçak seferinin durmasına neden olan olay,ABD’nin Chicago kentinde meydana geldi.36 yaşında olduğu..

Kategori: Havacılık haberleri

ABD’nin Chicago kentinde hava trafik kontrolörü olarak çalışan bir kişi önce yangın çıkardı sonra intihara kalkıştı.

Yaklaşık 2000 uçak seferinin durmasına neden olan olay,ABD’nin Chicago kentinde meydana geldi.36 yaşında olduğu açıklanan Brian Howard isimli hava trafik kontrolörü çalışanı,sosyal medya aracılığıyla önce intihar edeceğini kişisel blogunda yayınladı ve hava trafik kulesinde küçük çaplı bir yangın çıkardı.Ardından intihar etmek için kesici aleti boğazına dayadığı anda güvenlik ekipleri,Howard’a engel oldu.

Chicago’da bulunan iki büyük havalimanında  olay nedeniyle uçuşlar durdu ve binlerce kişi havalimanında uçaklarını beklemek zorunda kaldı.Olayla ilgili soruşturma başlatılırke, Brian Howard neden böyle bir olayı gerçekleştirdiği konusuda,konuşmadı.

Etiketler: ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri