Son Dakika Havacılık Haberleri

THY ‘de Pilot Olma Fırsatı

Pilotluk mesleği deyince akla şüphesiz Türk Hava Yolları THY gelir. Pilot olmak isteyen herkesin hayalinde...
14/03/18 - 6:46 Yorum sayisi 0(0)

THY Tecrübeli Tecrübesiz Kabin Memuru Alımı İlanı

Kabin memuru olmayı hayal eden adaylar için Türk Hava Yolları 2017 yılının belkide son kabin...
19/11/17 - 1:23 Yorum sayisi 0(0)

2016 Yılının Son Kabin Memuru İlanı

2017 yılına girmemize sayılı günler kala kabin memuru olmak için sabırsızlıkla bekleyen havacı sevdalılarının yüzünü...
26/12/16 - 1:54 Yorum sayisi 0(0)

Havalimanında ölüm kameralara yansıdı

Hatay Havalimanı’nda kontrol sırası bekleyen yolcunun,hayatını kaybettiği anlar kameralar tarafından saniye saniye görüntülendi. Geçtiğimiz yıl ekim ayında meydana gelen olayda,havalimanı kontrol noktasında x-ray cihazı sırasında bekleyen yolcu yere yığıldı.İsmi İhsan..

Kategori: Havacılık haberleri

Hatay Havalimanı’nda kontrol sırası bekleyen yolcunun,hayatını kaybettiği anlar kameralar tarafından saniye saniye görüntülendi.

Geçtiğimiz yıl ekim ayında meydana gelen olayda,havalimanı kontrol noktasında x-ray cihazı sırasında bekleyen yolcu yere yığıldı.İsmi İhsan Üstok olduğu açıklanan talihsiz adam için olay yerine hemen sağlık ekibi çağrılmış ancak havalimanı doktorunun görevde olmaması nedeniyle yolcu uzun bir süre sağlık ekibini beklemişti.Sağlık ekiplerinin gelmemesi üzerine yerde yatan yolcuya güvenlik görevlileri müdahale etmek zorunda kalmıştı.Sağlık ekiplerinin olay yerine sonradan gelmesi ile yolcu hemen Mustafa Kemal Üniversitesi Araştırma Hastanesi’ne kaldırılmış ancak tüm müdahalelere rağmen iki çocuk babası İhsan Üstok hayatını kaybetmişti.Olayın bugün orta çıkan görüntüleri sonrası Hatay Havalimanı sağlık kuruluşu ile sözleşmeyi feshetti.

 

Etiketler: ~
Konu Yazari: admin (Rötarsız Haber)
Havacılık dünyası ile ilgili en son haberleri yayınladığım bu site RESMİ VE ÖZEL hiçbir kurum ve kuruluşu temsil etmemektedir.Sitemizden telif hakkı ihlali olduğunu ve yanlış bilgi olduğunu düşündüğünüz içerikleri info@airportturk.net mail adresimize bildirmenizi rica ederiz....

Kapali

Havacılık Haberleri