Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Havalimanında Çıkan Yangın Korkuttu

Bugün sabaha karşı 04:00 sıralarında ülkemizin önemli havaalanlarından Antalya Havalimanı’nda çıkan yangın korkuttu. Antalya Havalimanı’nda Sky Airlines’a ait depoda sabaha karşı çıkan yangın korkulu anlar yaşanmasına neden oldu.Sky Airlines’ ait..

Kategori: Havacılık haberleri

Bugün sabaha karşı 04:00 sıralarında ülkemizin önemli havaalanlarından Antalya Havalimanı’nda çıkan yangın korkuttu.

Antalya Havalimanı’nda Sky Airlines’a ait depoda sabaha karşı çıkan yangın korkulu anlar yaşanmasına neden oldu.Sky Airlines’ ait boya,uçak lastikleri gibi malzemelerin bulunduğu deponun yarısı yangından etkilendi.Yangın sonrasında Antalya Büyükşehir Belediyesi itfaiye ekipleri ve DHMİ bağlı itfaiyesi yangına hemen müdahale etti.Yangını hemen kontrol altına alan itfaiye ekipleri olası bir faciayı önledi.

Bu sabah Sky Airlines şirketi konu ile ilgili olarak “Sabaha karşı çıkan yangın sonrasında havayolu şirketinin günlük olağan işleyişinde herhangi bir aksama olmayacağını” duyurdu.Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.Soruşturma sonrasında yangının çıkış nedeni belli olacak.

Etiketler: ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri