Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Havalimanında Çantanın İçinden Milyon Dolarlar Çıktı

İstanbul Atatürk Havalimanı’nda polisin dikkatli çalışmaları sonucu kaçak yollardan yurt dışına kaçırılmak istenen 2.5 milyon dolar ele geçirildi. Libya vatandaşı bir yolcunun havaalanı dış hatlar yolcu salonundaki şüpheli hareketlerinden şüphelenen..

Kategori: Havacılık haberleri

İstanbul Atatürk Havalimanı’nda polisin dikkatli çalışmaları sonucu kaçak yollardan yurt dışına kaçırılmak istenen 2.5 milyon dolar ele geçirildi.

Libya vatandaşı bir yolcunun havaalanı dış hatlar yolcu salonundaki şüpheli hareketlerinden şüphelenen havalimanı asayiş büro polisleri yolcunun yanında bulunan el bagajına kontrol etti.Çantayı kontrol eden polisler,çantanın içinden çıkan dolarla bir anda şaşkınlığa uğradı.Çünkü Çantanın içerisinden yaklaşık 2.5 milyon dolar çıkmıştı.Polisler hemen ismi açıklanmayan Libya vatandaşını asayiş büroya götürerek gözaltına aldı.Burada sayımı yapılan paraların elle sayılamaması üzerine havalimanında bulunan özel bir bankadan yardım talep etti.Yaklaşık 6 saat süren para sayma işleminin ardından polisleri daha zor bir görev bekliyordu.Çünkü ele geçirilen 2,5 milyon doların her bir banknotunun seri numarasının kayıtlara geçmesi gerekiyordu.Hummalı bir çalışma içerisine giren polis tam 12 saatte tüm banknotların seri numarasını tutanağa geçirdi.

Bilindiği üzere belli miktar haricinde parayı yolcunun yanında götürmesi suç teşkil ediyor.

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri