Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Havalimanında Altın Tekerlekli Valiz

İstanbul Atatürk Havalimanı’nda polisler durumundan şüphelenerek durdurduğu yolcunun valizinde yaptığı aramada ilginç bir ayrıntıya rastladı. Havalimanı polisleri,yunan havayolu şirketi Olimpic Airlines ile İstanbul’a gelen üç yunan yolcunun şüpheli davranışları üzerine..

Kategori: Havacılık haberleri

İstanbul Atatürk Havalimanı’nda polisler durumundan şüphelenerek durdurduğu yolcunun valizinde yaptığı aramada ilginç bir ayrıntıya rastladı.

Havalimanı polisleri,yunan havayolu şirketi Olimpic Airlines ile İstanbul’a gelen üç yunan yolcunun şüpheli davranışları üzerine durdurdu.Yolcuların valizlerinde yapılan aramada bir suç unsuruna rastlayamayan polisler valizlerin tekerlek kısmında bir gariplik sezdi.Yapılan incelemeler sonunda yolcuların yanında getirmiş oldukları valizlerin tekerlek kısımlarının altın olduğu ve yurda kaçak yollardan sokulmak için ziynet eşyasının  da valizden çıktığı öğrenildi.

Yolcular gözaltına alınırken ziynet eşyalarına el konuldu.

Etiketler: ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri