Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Havalimanına saldırı haberi THY Uçağını Geri Döndürdü

Pakistan’ın Karaçi kentinde bulunan ülkenin en önemli havalimanlarından olan Cinnah Havalimanı’na yapılan silahlı saldırı sonrası bu şehre seyir halinde bulunan THY uçağı geri döndü. TSİ ile 22.00 sıralarında Pakistan da..

Kategori: Havacılık haberleri

Pakistan’ın Karaçi kentinde bulunan ülkenin en önemli havalimanlarından olan Cinnah Havalimanı’na yapılan silahlı saldırı sonrası bu şehre seyir halinde bulunan THY uçağı geri döndü.

TSİ ile 22.00 sıralarında Pakistan da bulunan Cinnah Havalimanı’na giren terörist grup çevreye açmış olduğu yaylım ateşi ile ilk belirlemelere göre 23 kişi hayatını kaybederken 18 kişide yaralı olarak hastaneye kaldırıldığı açıklandı.Ülkelerin en güvenilir bölgelerinden biri olarak kabul eden havaliamanında meydana gelen olay havacılık dünyasında tepki ve şaşkınlıkla karşılandı.

Türk Hava Yolları’na ait yolcu uçağıda bu kent için seyir halindeyken kulenin uyarıları sonrası Sivas üzerinden İstanbul Atatürk Havalimanı’na geri döndü.

Etiketler: ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri