Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Havalimanı Teyakkuzda!

Geçtiğimiz hafta öldürülen terör örgütü üyesi üç kadının cenazesi için havalimanında olağanüstü güvenlik önlemleri alındı. Paris’te öldürülen Sakine Cansız,Fidan Doğan ve Leyla Söylemez’in cenazeleri kargo uçağı ile Türkiye’ye getirildi.Öğle saatlerinde..

Kategori: Havacılık haberleri

Geçtiğimiz hafta öldürülen terör örgütü üyesi üç kadının cenazesi için havalimanında olağanüstü güvenlik önlemleri alındı.

Paris’te öldürülen Sakine Cansız,Fidan Doğan ve Leyla Söylemez’in cenazeleri kargo uçağı ile Türkiye’ye getirildi.Öğle saatlerinde Atatürk Havalimanı’na inen uçak daha sonra Diyarbakır’a gidecek.Uçağın İstanbul’a inişi öncesi ve sonrası havalimanı çevresinde alınan olağanüstü güvenlik önlemleri dikkat çekti.Çevik kuvvet polisleri ve havalimanı şube müdürlüğüne bağlı polis ekipleri havalimanında kuş uçurtmadı.Cenazelerin havalimanına geldiğini duyan örgüt sempatizanları da havalimanına akın etti.Yaklaşık 1000 kişi havalimanına gelirken herhangi bir olay yaşanmadı.

Güvenlik önlemleri Diyarbakır Havalimanı’nda da en üst sevide alındığı öğrenildi.

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri