Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Havalimanı bilgisayarları hacklenerek ekranlara “Rabia” işareti konuldu

Kahire Havalimanı’nın terminal bilgisayarları hacklenerek ekranlarına Mısır direnişlerinin simgesi olan Rabia işareti konuldu. Mısır’ın en büyük Afrika kıtasının ikinci en büyük havalimanı olan Kahire Havalimanı,bilgisyar korsanları tarafından siber saldırı düzenlendi.Bilgisayar..

Kategori: Havacılık haberleri

rabia

Kahire Havalimanı’nın terminal bilgisayarları hacklenerek ekranlarına Mısır direnişlerinin simgesi olan Rabia işareti konuldu.

Mısır’ın en büyük Afrika kıtasının ikinci en büyük havalimanı olan Kahire Havalimanı,bilgisyar korsanları tarafından siber saldırı düzenlendi.Bilgisayar monitörlerine rabia işareti konulduğunu açıklayan yetkililer,yerel saatle sabah 09.00’da meydana gelen olay sonrasında hemen duruma müdahale edilerek sistemlerin normale döndüğü ifade ettiler.Saldırının Rabia meydanındaki olayların ikinci yıl dönümünde meydana gelmesi dikkat çekti.

Polis siber saldırıyı yapan kişi veya kişilerin ortaya çıkarılması için çalışmalara başladı.

Etiketler: ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri