Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Havacılık Tarihinin En Büyük Uçak Siparişi

ABD merkezli havayolu şirketi American Airlines havacılık tarihinin en büyük uçak siparişini verdi.En önemli uçak üretim şirketleri sıralamasında ilk iki sırayı paylaşan Boeing ve Airbus şirketlerinden toplamda 460 uçak siparişi..

Kategori: Havacılık haberleri

ABD merkezli havayolu şirketi American Airlines havacılık tarihinin en büyük uçak siparişini verdi.En önemli uçak üretim şirketleri sıralamasında ilk iki sırayı paylaşan Boeing ve Airbus şirketlerinden toplamda 460 uçak siparişi veren şirket havacılık tarihine geçti.

Şirketten yapılan açıklamada 200 adet Boeing 737s ve 260 adet Airbus A320 modellerinden olmak üzere 460 uçak siparişi verildiği,bu uçakların 2013 ile 2022 yılların arasında teslim alınacağı bildirildi.Bu uçaklar ile filosunun tamamen yenileneceğini ifade eden rekabet açısından bu atılımın gerekli olduğu belirtildi.

Uzmanlar şirketin bu kadar büyük sayıda uçak siparişi vermesini American Airlines’in Çinli rakiplerine meydan okuması anlamına geldiğini düşünüyor.

Etiketler: ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri