Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Havaalanlarında Oy Manzaraları

3 Ağustos’da 12 Eylül referandumuiçin oy verme işlemleri başladı.İşte oy verenlerin düşünceleri; Atatürk Havalimanı’nda ilk oyu Endonezya’da yaşayan elektrik mühendisi Demir Timurtaş kullandı. Timurtaş, “Endonezya’da yaşıyorum ve iş görüşmesi için..

Kategori: Havacılık haberleri

3 Ağustos’da 12 Eylül referandumuiçin oy verme işlemleri başladı.İşte oy verenlerin düşünceleri;

Atatürk Havalimanı’nda ilk oyu Endonezya’da yaşayan elektrik mühendisi Demir Timurtaş kullandı. Timurtaş, “Endonezya’da yaşıyorum ve iş görüşmesi için geldim. “Evet” oyu kullandım. Statükoya hayır ülkemizin önün açılması için evet. Ben “evet” çıkmasını istiyordum ve o yönde evet kullandım evet çıkacağına da inanıyorum. Türkiye sıkıntılı bir dönemden geçiyor ve o süreci tıkamak isteyen insanlar olduğuna inanıyorum. Bunun aşılması için “evet” oyu kullandım” dedi.Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali Geliş Katı Arındırılmış Salon’da ilk oy kullanılırken oy verme süresinin 12 Eylül 2010 Pazar günü halk oylamasının bitiş saatine kadar devam edeceği belirtildi.

İzmir Adnan Menderes Havalimanı’nda referandum için oy kullanma işlemi de aynı anda başladı. İzmir Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde ikisi gidiş, ikisi geliş bölümünde toplam 4 sandık kuruldu. Türkiye Cumhuriyeti pasaportuna sahip yurt dışı seçmen kütüğüne kayıtlı vatandaşlar, sınır kapılarından giriş çıkış yaparken oy kullanabiliyor. Gidiş bölümündeki sandık görevlilerinden Sinan Tosun, 3 vardiya halinde 24 saat görev yapacaklarını belirterek, ”Saat 08.00’den itibaren oy kullanılmaya başlandı. Şu ana kadar bir problem yaşanmadı. Yurt dışında yaşayanlar ilgi gösteriyor. 30’a yakın kişi oy kullandı” dedi. Oy kullananlardan Menderes Uğur, ”Oy kullandığım için mutluyum, ilk günde oyumu kullanmak istedim. Gönül rahatlığıyla işime, yurt dışına gidiyorum” diye konuştu.

Etiketler: ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri