Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Havaalanından Uçak Çalındı

Orta Amerika’nın küçük ülkesi Honduras’ta akıl almaz olay meydana geldi.Ülkenin en büyük havaalanından birinden kimliği belirsiz kişiler tarafından uçak çalındı. Olay Honduras’ın başkenti Tegucigalpa’nın kuzeyindeki San Pedro Sula’daki La Mesa..

Kategori: Havacılık haberleri

Orta Amerika’nın küçük ülkesi Honduras’ta akıl almaz olay meydana geldi.Ülkenin en büyük havaalanından birinden kimliği belirsiz kişiler tarafından uçak çalındı.

Olay Honduras’ın başkenti Tegucigalpa’nın kuzeyindeki San Pedro Sula’daki La Mesa Uluslararası Havaalanında,sabah saatlerinde güvenlik görevlisini etkisiz hale getiren kişiler uçağı kaçırdı.Uçağın geçen sene yapılan bir uyuşturucu operasyonunda ele geçirildiği ve yakın zaman içerisinde kullanım hakkının bir kamu kuruluşuna verilmesi planlanıyordu.

Ülkeyi şaşkına çeviren olay sonrasında havaalanı güvenlik amirleri istifa etti.Olayın profesyonelce gerçekleştirildiğini belirten yetkililer faillerin yakalanması için çalışmaların sürdüğü belirtildi.

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri