Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Havaalanında Ulaşım Krizi

Çeşme’de Havaalanı ile merkez arsında ulaşımın sadece taksiler vasıtasıyla olması sebebiyle otelciler arasında huzursuzluğa yol açıyor. Yıllardır bu duruma çözüm ardıklarını belirtrn Otelciler birliği,ilk önce konuyu Valiliğe sonradan da İçişleri..

Kategori: Havacılık haberleri

Çeşme’de Havaalanı ile merkez arsında ulaşımın sadece taksiler vasıtasıyla olması sebebiyle otelciler arasında huzursuzluğa yol açıyor.
Yıllardır bu duruma çözüm ardıklarını belirtrn Otelciler birliği,ilk önce konuyu Valiliğe sonradan da İçişleri Bakanlığına götüreceklerini ifade ettiler.Toplu taşıma için izin istediklerini söylyen taksiciler,Kara Ulaştırma Bölge Müdürlüğünün buna izin vermediği,ayrıca bölgede Havaş ve havayollarının ücretsiz servislerine izin verilmemedi turizme darbe vurduğunu,söylüyorlar.
Çeşmeye gelen turistlerin %43’ü uçakla geldiğini ifade eden taksiciler,otellerinde korsan taksi ile çalıştığını söylüyorlar.En yakın zamanda sorunun çözümünü beklediklerini ifade ettiler.

Etiketler: ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri