Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Havaalanında Referandum Tepkisi

İstanbul atatürk Havalimanında Referandum için gurbetçilerden ilginç bir tepki geldi.Tepkilerinde haklı gibi görünen yurtdışından gelen vatandaşlarımız havaaalanında hiçbir bilgilendirme levhasının olmamasından yakınıyorlar. Havaalanında 3 ağustosta başlamış olan referandum için oy..

Kategori: Havacılık haberleri

İstanbul atatürk Havalimanında Referandum için gurbetçilerden ilginç bir tepki geldi.Tepkilerinde haklı gibi görünen yurtdışından gelen vatandaşlarımız havaaalanında hiçbir bilgilendirme levhasının olmamasından yakınıyorlar.

Havaalanında 3 ağustosta başlamış olan referandum için oy kullanma,havaalanında karışıklığa sebep oluyor.Gurbetçi vatandaşlarımızın oy kullanma hakkında tecrübesiz oluşuna bir de havaalanındaki bilgilendirme yetersizsizliği eklenince ortaya farklı görüntüler ortaya çıkıyor.En yakın zamanda buna çözüm isteyen vatandaşlarımız mağduriyetlerini ortaya koyuyorlar.

İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar geliş noktasında kurulan masalarda vatandaşlarımız bilindiği üzere oy kullanmaktalar.

Etiketler: ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri