Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Havaalanında Referandum Sonuçları

İstanbul Atatürk Havalimanı’nda referandum için oy verme işlemi 40 gün önceden Dış Hatlar terminalinde başlamıştı.Referandum sonrası ortaya çıkan tabloda gurbetçi vatandaşlarımızın oylamada kararsız kaldığı anlaşılıyor. Atatürk Havalimanı’nda oyların sayılması ile..

Kategori: Havacılık haberleri

İstanbul Atatürk Havalimanı’nda referandum için oy verme işlemi 40 gün önceden Dış Hatlar terminalinde başlamıştı.Referandum sonrası ortaya çıkan tabloda gurbetçi vatandaşlarımızın oylamada kararsız kaldığı anlaşılıyor.

Atatürk Havalimanı’nda oyların sayılması ile sonuçlar kamuoyu ile paylaşıldı.Verilen bilgiye göre havaalanında toplam 43 Bin 885 kişi oy kullandı.Bu oylardan 43 Bin 664 tane oy geçersiz sayıldı.Evet diyenler;23 Bin 569 Hayır diyenler ise 20 Bin 95 kişide kaldı.

Kıran kırana geçen referandum çekişmesinin bitmesi ile artık Atatürk Havaalanı eski sakin görüntüsüne yavaş yavaş geçmeye başladı.Kurulan banklar ve sandıklar yerinden kaldırıldı.Siyasi parti temsilcileri de kalan son malzemeleri toplayarak 40 gün birlikte çalıştı mesai arkadaşlarına veda ederek,ayrıldılar.

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri