Son Dakika Havacılık Haberleri

THY ‘de Pilot Olma Fırsatı

Pilotluk mesleği deyince akla şüphesiz Türk Hava Yolları THY gelir. Pilot olmak isteyen herkesin hayalinde...
14/03/18 - 6:46 Yorum sayisi 0(0)

THY Tecrübeli Tecrübesiz Kabin Memuru Alımı İlanı

Kabin memuru olmayı hayal eden adaylar için Türk Hava Yolları 2017 yılının belkide son kabin...
19/11/17 - 1:23 Yorum sayisi 0(0)

2016 Yılının Son Kabin Memuru İlanı

2017 yılına girmemize sayılı günler kala kabin memuru olmak için sabırsızlıkla bekleyen havacı sevdalılarının yüzünü...
26/12/16 - 1:54 Yorum sayisi 0(0)

Havaalanında Referandum Sonuçları

İstanbul Atatürk Havalimanı’nda referandum için oy verme işlemi 40 gün önceden Dış Hatlar terminalinde başlamıştı.Referandum sonrası ortaya çıkan tabloda gurbetçi vatandaşlarımızın oylamada kararsız kaldığı anlaşılıyor. Atatürk Havalimanı’nda oyların sayılması ile..

Kategori: Havacılık haberleri

İstanbul Atatürk Havalimanı’nda referandum için oy verme işlemi 40 gün önceden Dış Hatlar terminalinde başlamıştı.Referandum sonrası ortaya çıkan tabloda gurbetçi vatandaşlarımızın oylamada kararsız kaldığı anlaşılıyor.

Atatürk Havalimanı’nda oyların sayılması ile sonuçlar kamuoyu ile paylaşıldı.Verilen bilgiye göre havaalanında toplam 43 Bin 885 kişi oy kullandı.Bu oylardan 43 Bin 664 tane oy geçersiz sayıldı.Evet diyenler;23 Bin 569 Hayır diyenler ise 20 Bin 95 kişide kaldı.

Kıran kırana geçen referandum çekişmesinin bitmesi ile artık Atatürk Havaalanı eski sakin görüntüsüne yavaş yavaş geçmeye başladı.Kurulan banklar ve sandıklar yerinden kaldırıldı.Siyasi parti temsilcileri de kalan son malzemeleri toplayarak 40 gün birlikte çalıştı mesai arkadaşlarına veda ederek,ayrıldılar.

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: admin (Rötarsız Haber)
Havacılık dünyası ile ilgili en son haberleri yayınladığım bu site RESMİ VE ÖZEL hiçbir kurum ve kuruluşu temsil etmemektedir.Sitemizden telif hakkı ihlali olduğunu ve yanlış bilgi olduğunu düşündüğünüz içerikleri info@airportturk.net mail adresimize bildirmenizi rica ederiz....

Kapali

Havacılık Haberleri