Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Havaalanında İş Kazası

Adıyaman Havaalanı’nda  Havaalanını genişletme çalışmaları sırasında bir iş kazası meydana geldi.Elektrik akımına kapılan inşaat işçisi hastaneye kaldırıldı. Genişletme ve geliştirme çalışmalarının yapıldığı Adıyaman Havaalanı’nda akşam saatlerinde elekrik ustası olduğu öğrenilen..

Kategori: Havacılık haberleri

Adıyaman Havaalanı’nda  Havaalanını genişletme çalışmaları sırasında bir iş kazası meydana geldi.Elektrik akımına kapılan inşaat işçisi hastaneye kaldırıldı.

Genişletme ve geliştirme çalışmalarının yapıldığı Adıyaman Havaalanı’nda akşam saatlerinde elekrik ustası olduğu öğrenilen Yavuz Barol isimli  çalışan tamirat sırasında elektrik akımına kapıldı.Havaalanı sağlık ekiplerinin hızlı müdahalesi ile ilk kontrolü yapılan Yavuz Varol ambulans ile Adıyaman devlet hastanesine kaldırıldı.

Hastanede tedavi altına alınan Yavuz Varol’un hayati tehlikeyi atlattığı öğrenildi.

Etiketler: ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri