Son Dakika Havacılık Haberleri

THY ‘de Pilot Olma Fırsatı

Pilotluk mesleği deyince akla şüphesiz Türk Hava Yolları THY gelir. Pilot olmak isteyen herkesin hayalinde...
14/03/18 - 6:46 Yorum sayisi 0(0)

THY Tecrübeli Tecrübesiz Kabin Memuru Alımı İlanı

Kabin memuru olmayı hayal eden adaylar için Türk Hava Yolları 2017 yılının belkide son kabin...
19/11/17 - 1:23 Yorum sayisi 0(0)

2016 Yılının Son Kabin Memuru İlanı

2017 yılına girmemize sayılı günler kala kabin memuru olmak için sabırsızlıkla bekleyen havacı sevdalılarının yüzünü...
26/12/16 - 1:54 Yorum sayisi 0(0)

Havaalanında güvenlikçiler “Taciz” suçlaması ile karşıkarşıya

Kopenhang Havalimanı’nda erkek güvenlikçiler,bayan yolcuları taciz ettikleri gerekçesiyle polis tarafından sorguya çekildi. Danimarka’nın en büyük havalimanında 50 bayan yolcunun şikayeti üzerine havaalanında üst arama görevlisi olarak çalışan erkek güvenlik görevlilerine..

Kategori: Havacılık haberleri

havaalani ust arama

Kopenhang Havalimanı’nda erkek güvenlikçiler,bayan yolcuları taciz ettikleri gerekçesiyle polis tarafından sorguya çekildi.

Danimarka’nın en büyük havalimanında 50 bayan yolcunun şikayeti üzerine havaalanında üst arama görevlisi olarak çalışan erkek güvenlik görevlilerine konu hakkında soruşturma açıldı.Gündeme bomba gibi düşen olay geçtiğimiz ay Danimarka basınına açıklamalarda bulunan Kopenhang Havaalanı sorumlusu Thomas Woldbye tarafından gündeme getirilmiş,yaptığı açıklamada duyumların sık geldiği bu konu üzerinde şikayeti olan vatandaşların kendisine ulaşabileceğini söylemişti.Sonrasında kendisine 50 vatandaşın ulaştığını ve konu hakkında şikayetlerde bulunduğunu açıkladı.Konunun polise intikal ettirildiğini söyleyen Woldbye,soruşturmanın ayrıntılı olarak sürdüğünü ifade etti.

Güvenlik görevlileri suçlu bulunursa ülke yasalarına göre beş yıl ceza alabilecek.

Etiketler: ~ ~
Konu Yazari: admin (Rötarsız Haber)
Havacılık dünyası ile ilgili en son haberleri yayınladığım bu site RESMİ VE ÖZEL hiçbir kurum ve kuruluşu temsil etmemektedir.Sitemizden telif hakkı ihlali olduğunu ve yanlış bilgi olduğunu düşündüğünüz içerikleri info@airportturk.net mail adresimize bildirmenizi rica ederiz....

Kapali

Havacılık Haberleri