Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Havaalanında güvenlikçiler “Taciz” suçlaması ile karşıkarşıya

Kopenhang Havalimanı’nda erkek güvenlikçiler,bayan yolcuları taciz ettikleri gerekçesiyle polis tarafından sorguya çekildi. Danimarka’nın en büyük havalimanında 50 bayan yolcunun şikayeti üzerine havaalanında üst arama görevlisi olarak çalışan erkek güvenlik görevlilerine..

Kategori: Havacılık haberleri

havaalani ust arama

Kopenhang Havalimanı’nda erkek güvenlikçiler,bayan yolcuları taciz ettikleri gerekçesiyle polis tarafından sorguya çekildi.

Danimarka’nın en büyük havalimanında 50 bayan yolcunun şikayeti üzerine havaalanında üst arama görevlisi olarak çalışan erkek güvenlik görevlilerine konu hakkında soruşturma açıldı.Gündeme bomba gibi düşen olay geçtiğimiz ay Danimarka basınına açıklamalarda bulunan Kopenhang Havaalanı sorumlusu Thomas Woldbye tarafından gündeme getirilmiş,yaptığı açıklamada duyumların sık geldiği bu konu üzerinde şikayeti olan vatandaşların kendisine ulaşabileceğini söylemişti.Sonrasında kendisine 50 vatandaşın ulaştığını ve konu hakkında şikayetlerde bulunduğunu açıkladı.Konunun polise intikal ettirildiğini söyleyen Woldbye,soruşturmanın ayrıntılı olarak sürdüğünü ifade etti.

Güvenlik görevlileri suçlu bulunursa ülke yasalarına göre beş yıl ceza alabilecek.

Etiketler: ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri