Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Havaalanında 30 Kilo Eroin ele geçirildi

Muğla Dalaman Havaalanı’nda İngiltere’ye gitmek için havaalanına gelen 4 kişinin bavulunda toplam 30 kilo eroin havaalanı narkotik ekiplerince ele geçirildi. Dalaman Havaalanı’nda meydana gelen oprerasyonda ele geçirilen eroinin uluslararası bir..

Kategori: Havacılık haberleri

Muğla Dalaman Havaalanı’nda İngiltere’ye gitmek için havaalanına gelen 4 kişinin bavulunda toplam 30 kilo eroin havaalanı narkotik ekiplerince ele geçirildi.

Dalaman Havaalanı’nda meydana gelen oprerasyonda ele geçirilen eroinin uluslararası bir suç örgütü tarafından avrupa ülkelerine servis edildiği tahmin ediliyor.Emniyetten yapılan açıklamada yakalanan 3 Litvanya ve 1 Letonyalı kişilerin kurye olarak kullanıldıkları,bu kişilerin ayrı ayrı ülkeye giriş yaptıkları belirtildi.Birbirlerini tanımayan zanlıların  yoksul ülkelerde gazate ilanıyla bu işi buldukları ve bin euro karşılığında kuryelik yaptıkları belirlendi.

Dalaman Havaalanında ki bu olay sonrasında güvenlik seviyesi artttırıldı.

Etiketler: ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri