Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Havaalanına Ücretsiz Servis

Havacılık sektöründe söz sahibi şirketlerinen AtlasJet;Adana,İzmir,Bodrum,Antalya bölgelerinde tüm yolcularına şehiriçine ücretsiz servis hizmeti veriyor. Bilinidiği üzere havaalanları çoğunlukla şehirdışına kurulur ve ulaşım için hususi araç veye ticari taksi kullanılır.Bu sıkıntıya..

Kategori: Havacılık haberleri

Havacılık sektöründe söz sahibi şirketlerinen AtlasJet;Adana,İzmir,Bodrum,Antalya bölgelerinde tüm yolcularına şehiriçine ücretsiz servis hizmeti veriyor.

Bilinidiği üzere havaalanları çoğunlukla şehirdışına kurulur ve ulaşım için hususi araç veye ticari taksi kullanılır.Bu sıkıntıya çözüm getirmeyi amaçlayan AtlasJet,ücretsiz servis uygulamasıyla yolcularını sevindirdi.Şirketten yapılan açıklamada “Adana, İzmir, Bodrum ve Antalya bölgelerinde,havaalanına gidiş-geliş için uçuş saatlerine göre düzenlenen özel klimalı Atlasjet servislerinden ücretsiz yararlanabilirsiniz. Fly&Bus havaalanı gidiş-geliş ücretsiz özel servisleri, Türkiye’de sadece Atlasjet’te” ifadelerine yer verildi.

Aşağıda bulunan tablodan servis bilgilerine ulaşabilirsiniz.

*Tüm servislerde, kalkış saatinden 10 dk. önce hareket noktasında olunması zorunludur.

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri