Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Havaalanı Üç Ay Süreyle Kapatıldı

Amasya ilimizde bulunan Merzifon Havaalanı pist bakımı nedeniyle üç ay süreyle sivil uçuşlara kapatıldığı açıklandı.Bakımın yapılma zamanı ile ilgili tartışmalar başladı. Pist bakımının turizm sezonuna denk gelmesi nedeni ile bölge..

Kategori: Havacılık haberleri

Amasya ilimizde bulunan Merzifon Havaalanı pist bakımı nedeniyle üç ay süreyle sivil uçuşlara kapatıldığı açıklandı.Bakımın yapılma zamanı ile ilgili tartışmalar başladı.

Pist bakımının turizm sezonuna denk gelmesi nedeni ile bölge ve çevre illerin vatandaşları tarafından tepkiye yol açarken konu ile ilgili açıklama yapan yetkililer Merzifon Havaalanı’nın kapatılması nedeniyle ile bölge halkından özür dileyerek,grekeli bakımın yapılmasının mevsim şartlarının uygunluğu nedeniyle karar verildiğini,asfaltlama çalışmaları ve ek yapılacak pisttin gerekli şartının yaz ayında oluştuğunu ifade etti.Çalışmaların ekim ayına kadar bitirileceği ifade edildi.

Merzifon Havaalanı özellikle çevre illere ulaşımda tercih ediliyordu.

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri