Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Havaalanı Personelinden Mektup

Havacılık dünyasının bu yoğun gündemini sizler için yakından takip ettiğimiz bu günlerde sizlerden gelen istekleri de karşılıksız bırakmamaya dikkat ediyoruz.Airportturk ailesi olarak bize ulaşan İstanbul Atatürk Havalimanı personellerinden değer arkadaşımız..

Kategori: Havacılık haberleri

Havacılık dünyasının bu yoğun gündemini sizler için yakından takip ettiğimiz bu günlerde sizlerden gelen istekleri de karşılıksız bırakmamaya dikkat ediyoruz.Airportturk ailesi olarak bize ulaşan İstanbul Atatürk Havalimanı personellerinden değer arkadaşımız geçenlerde şahit olduğu bir olayı bize iletti.

Bir vatandaş olarak ilgisiz kalamayacağımız küçük bir çocuğun büyük davranışını kamuoyuna duyurmak istedik.Gaziantep’de düzenlenen ilkokullar bilgi yarışmasında birinci olan İslim Marufoğlu  İlköğretim okulu öğrencilerinden İlteriş Bayındırlı isimli duyarlı öğrenci yarışma ödülü olarak kazanmış olduğu cumhuriyet altınını Mehmetçik Vakfı’na bağışlayarak içlerinde Nizip kaymakamı Yaşar Karadeniz’in  de bulunduğu izleyicilere duygulu anlar yaşattı.Kazandığı ödülü Nizip Garnizon Komutanı Binbaşı Cem Çerkezoğlu’na verdi.

Bu duyarlı davranışı dolayısıyla biz de İlteriş Bayındırlı’ya tebrik eder herkese örnek olmasını diliyoruz.

Etiketler: ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri