Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Hava trafiği yarın tamamen kapalı olacak

Avrupa’nın önemli ülkelerinden biri yarın başlayacak olan grev nedeniyle hava trafiği tamamen kapalı olacak. Belçika son zamanların en kapsamlı grevi ile karşı karşıya kaldı.Ülke genelinde sendikalar eylem kararlarını bir bir..

Kategori: Havacılık haberleri

Avrupa’nın önemli ülkelerinden biri yarın başlayacak olan grev nedeniyle hava trafiği tamamen kapalı olacak.

Belçika son zamanların en kapsamlı grevi ile karşı karşıya kaldı.Ülke genelinde sendikalar eylem kararlarını bir bir açıklarken,bugün sabah 06.00 da havalimanı itfaiyesinin grev yapması ile başlayan kruumsal grevlere havalimanı çalışanları da  yarından itibaren ekleniyor.Havacılık sektöründe hizmet veren hemen hemen hepsi bu greve destek olacağını açıklarken,Avrupa’nın bu önemli ülkesinde yarın tüm uçak seferleri iptal edildi.Brüksel Havalimanı  bu grevler nedeniyle en zor durumda kalan noktaların başında geliyor.Ülke içi ve dışı seyahatlerin iptali nedeniyle binlerce yolcu havalimanında mahsur kaldı.

Yeni kurulan hükümetin kemer sıkma politikasını protesto eden çalışanların ücretlerinde düşüş olmaması nedeniyle bu eylemleri yaptığı öğrenildi.THY akşam saatlerinde Belçika seferlerini durdurduğunu açıklamıştı.

Etiketler: ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri