Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Hava Taşımacılığı Yönetimi Yüksek Lisans Programı

Gün geçtikçe gelişen havacılık sektöründe başarılı yöneticiler yetiştirmeyi amaçlayan Türk Hava Yolları İbn Haldun Üniversitesi Akademik Program anlaşmasını hayata geçirdiler. havacılık yönetimi, havaalanları planlama uzay havacılığı gibi gün geççtikçe büyüyen sektörde..

Kategori: Havacılık haberleri, Havayolu şirketleri

Gün geçtikçe gelişen havacılık sektöründe başarılı yöneticiler yetiştirmeyi amaçlayan Türk Hava Yolları İbn Haldun Üniversitesi Akademik Program anlaşmasını hayata geçirdiler.

havacılık yönetimi, havaalanları planlama uzay havacılığı gibi gün geççtikçe büyüyen sektörde geleceğin başarılı öngörüleri yüksek, hedefleri büyük olan yöneticileri yetiştirmek onlara yol göstermeyi amaç edinmiş Hava Taşımacılığı Yönetimi Yüksek Lisans Programı tezli ve tezzsiz seçenekleri ile geleceğin yöneticilerini bekliyor.

Tanıtım toplantısının Türk Hava Yolları Genel Yönetim Merkezi’nde yapıldığı programa başvurular alınmaya başladı.

Programın tanıtıldığı toplantıda

Toplantı sırasında “Hava Taşımacılığı Yönetimi Yüksek Lisans Programı” ile ilgili değerlendirmede bulunan Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı M. İlker Aycı; “Türk Hava Yolları, hayata geçirmeye bilfiil devam ettiği yatırım planı çerçevesinde bugün çok önemli aşamalar kat etmiş, ülkemizin dünya genelinde en fazla bilinen küresel değeri. Türk Hava Yolları markasını bu seviyeye getirmek için bizi rakiplerimizden ayıran en belirgin özelliklerimizden biri olan farklı ve yenilikçi hizmet anlayışımızı sürekli geliştirdik ve devamını da hız kesmeden sağlıyoruz. Bugün tüm bunları fiiliyata geçirmek adına emek sarf ediyor olmak bizler için büyük bir gurur kaynağı olsa da yarın bu bayrağı teslim edeceğimiz arkadaşlarımıza yeterli imkânı bugünden sağlamakla da kendimizi yükümlü hissediyoruz. Bu amaçla İbn Haldun Üniversitesi ve Airbus ile genç yönetici adaylarımızın istifadesine sunduğumuz  “Hava Taşımacılığı Yönetimi Yüksek Lisans Programı”nı başlatmış olmak, bizlere bu noktada farklı bir gurur ve heyecan yaşatıyor. Biz, kısa ve uzun vadeli hedeflerimizi gerçekleştirmeyi sürdürdükçe, bu programın Türkiye’nin gelecekteki havacılık liderlerinin mesleki kabiliyetlerine büyük ölçüde katkı sağlayacağına inancımız sonsuz.” dedi.

İbn Haldun Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Prof. Dr. İrfan Gündüz ise; “Küresel havacılık sektöründe Türkiye’nin bölgesinde sergilediği lider pozisyonun yükselerek devamını sağlamak amacıyla ülkemiz havacılığının medar-ı iftiharı Türk Hava Yolları ve keza küresel havacılık ve uzay sanayii sektörünün önemli yapı taşlarından biri olan Airbus ile böylesine faydalı bir işbirliğine girmiş olmaktan İbn Haldun Üniversitesi olarak büyük mutluluk duyuyoruz. Mezuniyetleri akabinde bu arkadaşlarımızı sektöre ve ülkemize kazandıracak olmak bizim için büyük bir gurur olacaktır.”derken;

Airbus Yönetim Kurulu Üyesi Thierry Baril de; “Bizim için, ortağımız Türk Hava Yolları ile birlikte ‘Hava Taşımacılığı Yönetimi Yüksek Lisans Programı’nı başlatmak büyük bir onur. Bu program, umut vadeden liderleri yetiştirmek ve onları Türk Havacılık ve Uzay Sanayii için mükemmel işler çıkaracakları yeteneklerle donatacak şekilde tasarlandı.” diyerek programın faydalarını dile getirdi.

 Hava Taşımacılığı Yönetimi Yüksek Lisans Programına başvuru yapmak yada program hakkında bilgi almak için  aviationacademy@thy.com ve https://akademi.thy.com/ozelprogramdetay/air-transport-management-master-program/1 web adresleri ziyaret edilebilir ya da tel:+90 212 463 63 63 – 12360-13101 başvuru ve bilgi alma yollarını kullanabilirsiniz.

Etiketler: ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: mavi_dus (Tolga Savaş)
...

Kapali

Havacılık Haberleri