Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Hatay Havalimanı Yarın Açılıyor

Yılan hikayesine dönen Hatay Havalimanı’nın hava ulaşımına açılması konusunda Hatay Valiliği’nden açıklama geldi. Hatay Valiliği,29 Şubat tarihinde hava ulaşımına kapatılan Hatay Havalimanı’nın yapılan çalışmalar sonrasında hazır hale geldiği ve 15..

Kategori: Havacılık haberleri

Yılan hikayesine dönen Hatay Havalimanı’nın hava ulaşımına açılması konusunda Hatay Valiliği’nden açıklama geldi.

Hatay Valiliği,29 Şubat tarihinde hava ulaşımına kapatılan Hatay Havalimanı’nın yapılan çalışmalar sonrasında hazır hale geldiği ve 15 Mart itibariyle tekrar hava ulaşımına açılacağını açıkladı.DSİ,İl Afet Ve Acil Durum Müdürlüğü ve Havalimanı Müdürlüğünün ortak çalışması ile havalimanının bugün ki hale geldiğini belirten yetkililer emeği geçen tüm kurumlara teşekkür etti.

Bilindiği üzere Hatay Havalimanı son iki aydır Amik Ovası’nın taşması nedeniyle havalimanı terminal binası ve pist sular altında çalışmıştı.

Etiketler: ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri