Son Dakika Havacılık Haberleri

THY ‘de Pilot Olma Fırsatı

Pilotluk mesleği deyince akla şüphesiz Türk Hava Yolları THY gelir. Pilot olmak isteyen herkesin hayalinde...
14/03/18 - 6:46 Yorum sayisi 0(0)

THY Tecrübeli Tecrübesiz Kabin Memuru Alımı İlanı

Kabin memuru olmayı hayal eden adaylar için Türk Hava Yolları 2017 yılının belkide son kabin...
19/11/17 - 1:23 Yorum sayisi 0(0)

2016 Yılının Son Kabin Memuru İlanı

2017 yılına girmemize sayılı günler kala kabin memuru olmak için sabırsızlıkla bekleyen havacı sevdalılarının yüzünü...
26/12/16 - 1:54 Yorum sayisi 0(0)

Hasta almaya giderken düştü

Hasta almak için havalanan ambulans helikopter düştü.Pilot hayatını kaybetti. ABD’nin Colorado eyaletinde meydana gelen olayda,hasta almak için havalanan Airbus AS350 tipi ambulans helikopter,henüz belirlenemeyen nedenden dolayı arıza yaptı.Helikopterin arıza yapması..

Kategori: Havacılık haberleri

Colorado plane

Hasta almak için havalanan ambulans helikopter düştü.Pilot hayatını kaybetti.

ABD’nin Colorado eyaletinde meydana gelen olayda,hasta almak için havalanan Airbus AS350 tipi ambulans helikopter,henüz belirlenemeyen nedenden dolayı arıza yaptı.Helikopterin arıza yapması sonrasında iniş yapmayı deneyen pilot,başarısız oldu ve helikopter yeşillik alana çakıldı.Helikopterin düşmenin etkisi ile hemen alev aldı.

Olayın görgü tanıkları,helikopterin havadayken dumanlar çıkmaya başladığı ve hızlı bir şekilde irtifa kaybettiğini söyledi.Kaza sonrasında olay yerine giden arama kurtarma ekipleri,ambulans helikopterde bulunan hemşire ve teknisyeni  kurtarmayı başarırken, pilotun hayatını kaybettiği anlaşıldı.

Olayla ilgili soruşturma başlatılırken,pilotun ismini açıklamayan yetkililer yaralıların durumunun ciddi olduğunu söyledi.

Etiketler: ~ ~
Konu Yazari: admin (Rötarsız Haber)
Havacılık dünyası ile ilgili en son haberleri yayınladığım bu site RESMİ VE ÖZEL hiçbir kurum ve kuruluşu temsil etmemektedir.Sitemizden telif hakkı ihlali olduğunu ve yanlış bilgi olduğunu düşündüğünüz içerikleri info@airportturk.net mail adresimize bildirmenizi rica ederiz....

Kapali

Havacılık Haberleri