Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Hasta almaya giderken düştü

Hasta almak için havalanan ambulans helikopter düştü.Pilot hayatını kaybetti. ABD’nin Colorado eyaletinde meydana gelen olayda,hasta almak için havalanan Airbus AS350 tipi ambulans helikopter,henüz belirlenemeyen nedenden dolayı arıza yaptı.Helikopterin arıza yapması..

Kategori: Havacılık haberleri

Colorado plane

Hasta almak için havalanan ambulans helikopter düştü.Pilot hayatını kaybetti.

ABD’nin Colorado eyaletinde meydana gelen olayda,hasta almak için havalanan Airbus AS350 tipi ambulans helikopter,henüz belirlenemeyen nedenden dolayı arıza yaptı.Helikopterin arıza yapması sonrasında iniş yapmayı deneyen pilot,başarısız oldu ve helikopter yeşillik alana çakıldı.Helikopterin düşmenin etkisi ile hemen alev aldı.

Olayın görgü tanıkları,helikopterin havadayken dumanlar çıkmaya başladığı ve hızlı bir şekilde irtifa kaybettiğini söyledi.Kaza sonrasında olay yerine giden arama kurtarma ekipleri,ambulans helikopterde bulunan hemşire ve teknisyeni  kurtarmayı başarırken, pilotun hayatını kaybettiği anlaşıldı.

Olayla ilgili soruşturma başlatılırken,pilotun ismini açıklamayan yetkililer yaralıların durumunun ciddi olduğunu söyledi.

Etiketler: ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri