Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Hamdi Topçu’dan İnciler

Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu,katıldığı televizyon programında gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu. Gündeme dair açıklamalarda bulunan Topçu,üçüncü havalimanı ile ilgili sorulan soru üzerine,kendilerine ulaşan bir erteleme durumu..

Kategori: Havacılık haberleri

Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu,katıldığı televizyon programında gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu.

Gündeme dair açıklamalarda bulunan Topçu,üçüncü havalimanı ile ilgili sorulan soru üzerine,kendilerine ulaşan bir erteleme durumu olmadığını ve ihaleyi alan firmaların mayıs yada haziran ayı içerisinde inşaata başlayacaklarını söyledi.

Lufthansa ile ortaya çıkan anlaşmalık hakkında da konuşan Topçu,Lufthansa ile bazı görüş ayrılıklarının olmasının normal olduğunu,mayıs ayında şirketin yeni bir CEO görevine başlayacağını,yeni gelen yönetimle masaya oturacaklarını ifade etti.

Kabin memuru kıyafetleri hakkında,yeni kabin ekibi kıyafetlerinin bu hafta belli olacağını,kendisinin de henüz kıyafetleri görmediğini söyleyen Topçu,oluşturdukları kurulun son kararı vereceğini ayrıca ingiliz bir danışmanlık şirketinden yardım aldıklarını açıkladı.

Uçaklarda dağıtılan gazeteler konusunda gelen eleştiriler konusunda da şirket adına yapılan asılsız haberler yayınlayan gazetelerin uçaklarda dağıtımının yapılmadığını,yolcuların talepleri doğrultusunda çoğu gazetenin yolculara uçağa binmeden önce verildiğini söyledi.

Etiketler: ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri