Son Dakika Havacılık Haberleri

THY ‘de Pilot Olma Fırsatı

Pilotluk mesleği deyince akla şüphesiz Türk Hava Yolları THY gelir. Pilot olmak isteyen herkesin hayalinde...
14/03/18 - 6:46 Yorum sayisi 0(0)

THY Tecrübeli Tecrübesiz Kabin Memuru Alımı İlanı

Kabin memuru olmayı hayal eden adaylar için Türk Hava Yolları 2017 yılının belkide son kabin...
19/11/17 - 1:23 Yorum sayisi 0(0)

2016 Yılının Son Kabin Memuru İlanı

2017 yılına girmemize sayılı günler kala kabin memuru olmak için sabırsızlıkla bekleyen havacı sevdalılarının yüzünü...
26/12/16 - 1:54 Yorum sayisi 0(0)

Hamdi Topçu neden istifa ettiğini açıkladı

Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanlığını 6 Nisan tarihinde almış olduğu ani bir kararla bırakan Hamdi Topçu,istifa gerekçesini açıkladı. 12 yıldır yürütmüş olduğu THY Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini bırakan Hamdi..

Kategori: Havacılık haberleri

Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanlığını 6 Nisan tarihinde almış olduğu ani bir kararla bırakan Hamdi Topçu,istifa gerekçesini açıkladı.

12 yıldır yürütmüş olduğu THY Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini bırakan Hamdi Topçu hakkında çıkan siyasete girecek dedikoduları sonrasında böyle bir düşüncesinin olmadığını açıkladıktan sonra ilk kez konu hakkında açıklamalarda bulundu.Kısa ve öz bir açıklama yaparak,değişim olması gerektiğine inandığı için bu onurlu görevi bırakmayı seçtiğini ve yerine gelen isim olan İlker Aycı’nın görevini layıkıyla yerine getireceğine inandığını ifade etti.

Hamdi Topçu ayrıca istifası hakkında herhangi bir telkin almadığının altını çizerek,kendi hür iradesi ile istifa ettiğini söyledi.

 

Etiketler: ~ ~
Konu Yazari: admin (Rötarsız Haber)
Havacılık dünyası ile ilgili en son haberleri yayınladığım bu site RESMİ VE ÖZEL hiçbir kurum ve kuruluşu temsil etmemektedir.Sitemizden telif hakkı ihlali olduğunu ve yanlış bilgi olduğunu düşündüğünüz içerikleri info@airportturk.net mail adresimize bildirmenizi rica ederiz....

Kapali

Havacılık Haberleri