Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Hamdi Topçu neden istifa ettiğini açıkladı

Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanlığını 6 Nisan tarihinde almış olduğu ani bir kararla bırakan Hamdi Topçu,istifa gerekçesini açıkladı. 12 yıldır yürütmüş olduğu THY Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini bırakan Hamdi..

Kategori: Havacılık haberleri

Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanlığını 6 Nisan tarihinde almış olduğu ani bir kararla bırakan Hamdi Topçu,istifa gerekçesini açıkladı.

12 yıldır yürütmüş olduğu THY Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini bırakan Hamdi Topçu hakkında çıkan siyasete girecek dedikoduları sonrasında böyle bir düşüncesinin olmadığını açıkladıktan sonra ilk kez konu hakkında açıklamalarda bulundu.Kısa ve öz bir açıklama yaparak,değişim olması gerektiğine inandığı için bu onurlu görevi bırakmayı seçtiğini ve yerine gelen isim olan İlker Aycı’nın görevini layıkıyla yerine getireceğine inandığını ifade etti.

Hamdi Topçu ayrıca istifası hakkında herhangi bir telkin almadığının altını çizerek,kendi hür iradesi ile istifa ettiğini söyledi.

 

Etiketler: ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri