Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Hakkari Yüksekova Havalimanı uçuşlara hazır

Hakkari Yüksekova Havalimanı 26 Mayıs tarihinde yapılacak olan açılışa hazır. Yıllardır terör nedeniyle mağdur olan ve yapılması şehrin geleceğini doğrudan etkileyecek olan projelerin başında gelen Hakkari Yüksekova Havalimanı artık uçuşlara..

Kategori: Havacılık haberleri

Hakkari Yüksekova Havalimanı 26 Mayıs tarihinde yapılacak olan açılışa hazır.

Yıllardır terör nedeniyle mağdur olan ve yapılması şehrin geleceğini doğrudan etkileyecek olan projelerin başında gelen Hakkari Yüksekova Havalimanı artık uçuşlara hazır.Türk Hava Yolları’na ait küçük uçakla havalimanına gelen Ulaştırma,Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Feridun Bilgin,Hakkari Valisi Yakup Canbolat ile birlikte Hakkari Yüksekova Havaalanı’nda incelemelerde bulundu ve havaalanı çalışanlarından bilgi aldı.

Hakkari Yüksekova Havalimanı,26 Mayıs Salı günü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu tarafından açılacak.

Etiketler: ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri