Son Dakika Havacılık Haberleri

2016 Yılının Son Kabin Memuru İlanı

2017 yılına girmemize sayılı günler kala kabin memuru olmak için sabırsızlıkla bekleyen havacı sevdalılarının yüzünü...
26/12/16 - 1:54 Yorum sayisi 0(0)

THY; Türk Kaptan Pilot ve II. Pilot ilanı yayınladı

Türk Hava Yolları pilot alımı yapacağını yayınlamış olduğu ilan ile kamuoyuna duyurdu. Başvuru Şartları; Farklı...
22/05/16 - 10:22 Yorum sayisi 0(0)

Onur Air deneyimli kabin memuru arıyor

Onur Air yayınlamış olduğu ilan ile Antalya merkezli uçuşlarda görevlendireceği deneyimli kabin memurları aradığını duyurdu....
11/05/16 - 9:58 Yorum sayisi 0(0)

Hakkari uçuşları iptal mi ediliyor?

Kategori: Havacılık haberleriEklenme Tarihi: Ağu 16th, 2015

Selahaddin-Eyyubi-havalimani

Son zamanlarda artan terör saldırıları sonrasında günde 3 seferin yapıldığı Hakkari Selahaddin Eyyubi Havalimanı’nda uçuşlar iptal edilme bulunuyor.

Çözüm süreci zamanında,yıllardır yöre halkı tarafından istenen havaalanı projesi sonuçlandırılarak Yüksekova ilçesinde sivil havaalanı yapılarak  26 Mayıs 2015 tarihinde görkemli bir tören ile Hakkari Yüksekova Havalimanı  açılmıştı.Daha sonradan alınan kararla ismi Selhaddin Eyyubi Havalimanı olarak değiştirilen havaalanına düzenlenen uçak seferlerinin iptal edilmesi gündeme geldi.Artan terör saldırıları sonrası askıya alınan uçuşlar için uçak bileti satışları şuan için dururken güvenlik gerekçesiyle günde 3 kez yapılan uçuşlar hala yapılamıyor.

Havaalanında uçuşlar  ile ilgili olarak henüz resmi açıklama yapılmazken terör tehdidi nedeniyle uzun bir süre uçuşların yapılmayacağı tahmin ediliyor.

Hakkari uçuşları iptal mi ediliyor?
Konu Yazari: admin (Rötarsız Haber)
Havacılık dünyası ile ilgili en son haberleri yayınladığım bu site RESMİ VE ÖZEL hiçbir kurum ve kuruluşu temsil etmemektedir.Sitemizden telif hakkı ihlali olduğunu ve yanlış bilgi olduğunu düşündüğünüz içerikleri info@airportturk.net mail adresimize bildirmenizi rica ederiz....

Kapali

Ana Sayfa