Son Dakika Havacılık Haberleri

THY ‘de Pilot Olma Fırsatı

Pilotluk mesleği deyince akla şüphesiz Türk Hava Yolları THY gelir. Pilot olmak isteyen herkesin hayalinde...
14/03/18 - 6:46 Yorum sayisi 0(0)

THY Tecrübeli Tecrübesiz Kabin Memuru Alımı İlanı

Kabin memuru olmayı hayal eden adaylar için Türk Hava Yolları 2017 yılının belkide son kabin...
19/11/17 - 1:23 Yorum sayisi 0(0)

2016 Yılının Son Kabin Memuru İlanı

2017 yılına girmemize sayılı günler kala kabin memuru olmak için sabırsızlıkla bekleyen havacı sevdalılarının yüzünü...
26/12/16 - 1:54 Yorum sayisi 0(0)

Hakkari uçuşları iptal mi ediliyor?

Son zamanlarda artan terör saldırıları sonrasında günde 3 seferin yapıldığı Hakkari Selahaddin Eyyubi Havalimanı’nda uçuşlar iptal edilme bulunuyor. Çözüm süreci zamanında,yıllardır yöre halkı tarafından istenen havaalanı projesi sonuçlandırılarak Yüksekova ilçesinde sivil..

Kategori: Havacılık haberleri

Selahaddin-Eyyubi-havalimani

Son zamanlarda artan terör saldırıları sonrasında günde 3 seferin yapıldığı Hakkari Selahaddin Eyyubi Havalimanı’nda uçuşlar iptal edilme bulunuyor.

Çözüm süreci zamanında,yıllardır yöre halkı tarafından istenen havaalanı projesi sonuçlandırılarak Yüksekova ilçesinde sivil havaalanı yapılarak  26 Mayıs 2015 tarihinde görkemli bir tören ile Hakkari Yüksekova Havalimanı  açılmıştı.Daha sonradan alınan kararla ismi Selhaddin Eyyubi Havalimanı olarak değiştirilen havaalanına düzenlenen uçak seferlerinin iptal edilmesi gündeme geldi.Artan terör saldırıları sonrası askıya alınan uçuşlar için uçak bileti satışları şuan için dururken güvenlik gerekçesiyle günde 3 kez yapılan uçuşlar hala yapılamıyor.

Havaalanında uçuşlar  ile ilgili olarak henüz resmi açıklama yapılmazken terör tehdidi nedeniyle uzun bir süre uçuşların yapılmayacağı tahmin ediliyor.

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: admin (Rötarsız Haber)
Havacılık dünyası ile ilgili en son haberleri yayınladığım bu site RESMİ VE ÖZEL hiçbir kurum ve kuruluşu temsil etmemektedir.Sitemizden telif hakkı ihlali olduğunu ve yanlış bilgi olduğunu düşündüğünüz içerikleri info@airportturk.net mail adresimize bildirmenizi rica ederiz....

Kapali

Havacılık Haberleri